لطفا صبر کنید

اهمیت موشن گرافیک برای وب سایت

آژانس دیجیتال مارکتینگ پلاسینگ از بهترین مجموعه های تولید کننده انواع موشن گرافیک است که می تواند در این زمینه خدمات بینظیری را با قیمت موشن گرافیک بسیار رقابتی برای شما فراهم کند. در حال حاضر تاثیر شگفتی که دنیای رنگارنگ موشن گرافیک در بازدهی وب سایت ها دارد بر کسی پوشیده نیست. اگرچه از مهمترین کاربرد های وب سایت ها جذب کاربران بیشتر است اما در صورتی که نتوانید آن ها را تبدیل به مشتریان وفادار کنید چندان تاثیری در کسب و کار شما مشاهده نخواهد شد. موشن گرافیک می تواند همچون معامله ای دو سر سود نه تنها به شما کمک کند که بتوانید از جذب مشتریان و گروه هدف مدنظر بهرمند شوید بلکه برای افراد بازدید کننده نیز مفید است و کمک می کند که از خدمات بینظیر شما استفاده کنند. اگر دوست دارید که درباره راهکار های کاربردی موشن گرافیک برای وب سایت خود بیشتر بدانید، با ما در این مطلب همراه باشید.

موشن گرافیک برای وب سایت

صفحه فرود Landing pages

تاثیری که موشن گرافیک بر روی صفحات فرود دارد را کم و بیش همه شنیده ایم اما تنها برخی از افراد آن را جدی گرفته اند و توانسته اند از این طریق پیام های مدنظر را به شکل جذاب و روشن به گروه هدف برسانند، آمار ها نیز از تاثیر گذاری این استراتژی جذاب خبر می دهند. موشن گرافیک همچون جادو می تواند بر خلاف سایر روش های قدیمی که تنها از متن یا تصاویر استفاده می کردند با روایت داستان هیجان گونه ارتباط موثری را با کاربر برقرار کند.

از دیگر کاربرد های موشن گرافیک در صفحه فرود ارائه پیشنهادات ویژه است تا بتوانید به درآمد زایی بالایی نیز برسید.

چرا شما نیز از این تاکتیک منحصر به فرد همچون دیگر سایت های موفق که تنها با استفاده از یک ویدئو تخته سفید((whiteboard video توانستند درآمدی سالانه حدود ۲۵۰ هزار دلار را نیز کسب کنند، بهره نبرید؟

تفاوت نرم افزار افترافکت و نرم افزار پریمر
بیشتر بخوانید

صفحه درباره ما

با توجه به این که صفحه درباره از نظر بازدید کاربران در هر سایت در رتبه دوم قرار دارد، می توانید از این فرصت طلایی استفاده کنید تا با جذب کاربران بیشتر رونق بینظیری را در کسب و کار خود تجربه کنید. موشن گرافیک و فرصت های بینظیری که در اختیار شما قرار می دهد می تواند در صفحه درباره نیز نتایج خارق العاده ای را به شما هدیه دهد. برای این که بتوانید انتظارات مدنظر برند را از طریق موشن گرافیک به کاربران تفهیم کنید نیاز است که به موارد زیر نیز توجه داشته باشید:

 • درک نیاز ها و اهداف مدنظر آن ها
 • ارائه راهکار های کمک کننده برای برطرف کردن نیاز آن ها
 • اقدام عملی برای ارائه راه حل

کافیست از موشن گرافیک در صفحه درباره وب سایت خود با چاشنی خلاقیت بهره ببرید تا همچون دیگر برند های تجاری همچون توییتر،  Uber، Hubspot بتوانید نتایج شگفت آوری را مشاهده کنید.

قسمت اعضا یا Members area

از دیگر فرصت های شگفت انگیزی که می تواند به موفقیت استراتژی های بازاریابی شما کمک کند، توجه به قسمت اعضا وب سایت خود است.

با توجه به کارکرد قسمت اعضا می توانید به شکل بهینه از آن بهره ببرید همچون:

 • فراهم کردن محیطی صمیمی از اعضای وفادار
 • ارائه جدید ترین محصولات و خدمات به این اعضا
 • دریافت مستقیم فیدبک ها از مشتریان

موشن گرافیک می تواند با ابتکار و خلاقیت تمام این اهداف را به شکل ایده آل برای شما فراهم کند، پس از این فرصت طلایی غفلت نکنید. معرفی تجربیات نیز می تواند یک راهکار تاثیر گذار باشد که از طریق موشن گرافیک به شکل هوشمندانه استفاده شود. روش بازار یابی  word-of-mouth marketingنیز بر پایه همین استراتژی بنا شده است که مشتریان به شکل خود جوش به تبلیغ برند و محصولات و خدمات می پردازند.

شناخت جهان شگفت انگیز موشن گرافیک
بیشتر بخوانید

صفحه تشکر از شما

از مهمترین کاربردهای صفحه “تشکر از شما” دعوت به عضویت، تکمیل خرید، مشارکت در نظر سنجی است که می توان از آن به شکل ویژه ای بهره برد اما بسیاری آن را به سادگی از دست می دهند.

البته کاربرد این صفحه فقط محدود به تشکر و ابزار قدردانی از مشتریان نیست، می توانید با ابتکار خلاقانه پس از فرآیندی که مشتری انجام می دهد و در حالی که در اوج هیجان هست اهداف دیگر را نیز دنبال کرد. موشن گرافیک در صفحه تشکر می تواند به شما کمک کند به نتایج زیر برسید:

 • ترغیب اعضای جدید برای این که آدرس ایمیل را تایید کنند.
 • ارتباط مستقیم با مشتریان جدید تا از اخبار ویژه مطلع شوند.
 • ارائه پیشنهادات خاص از جمله جدید ترین محصولات و یا تخفیفات ویژه

حتما تلفیق جذاب موشن گرافیک برای کارکرد درست این صفحه را امتحان کنید تا شگفت زده شوید.

صفحه لغو عضویت

از دست دادن مشتری اگرچه امری رایج است اما با توجه به این که جذب آنان پروسه ای گاه طولانیست این فرآیند تا حدی نیز می تواند دردناک باشد اما استفاده از جادوی موشن گرافیک به برقراری روابط دوباره می انجامد به شرطی که به درستی از آن استفاده کنید.

بازاریابی ویروسی

استفاده از موشن گرافیک برای نتایج بهتر

 1. بهتر است افراد را از مزایایی که برند تجاری شما می تواند به آن ها ارائه دهد مطلع کنید به طوری که با برانگیختن احساسات آن ها همچون ترس مانع قطع ارتباط دوباره شوید.
 2. راهکار آسان و ساده ارائه دهید تا بتوانند به راحتی برگردند، به طور مثال فقط با یک کلیک.

در آخر پیشنهاد می کنیم حتی اگر شده یک بار از موشن گرافیک و نتایج خارق العاده آن برای مشاهده نتایج بینظیر جذب کاربران وب سایت استفاده کنید تا شگفت زده شوید.

No Comments

پیام بگذارید

سوالی دارید ؟

021-71053977

تلگرامواتساپ
021-71053977 مشاوره رایگان