لطفا صبر کنید

بنر تبلیغاتی موثر چیست ؟

طراحی بنر استاندارد

در این مقاله قصد داریم اصول اولیه ساخت بنر تبلیغاتی را برای شما توضیح دهیم ، که بتوانیم در وب سایت ها و شبکه های اجتماعی از آن استفاده کنیم ، ساخت بنر برای سایت های خبری و مقالاتی بسیار پر طرفدار است ، ولی تا قبل از فیلتر تلگرام این محبوبیت تبلیغات بنری در تلگرام بوده است ، که اکنون سایت های مقالات آموزشی جای خودش را داده است

سوال های مختلفی در این زمینه پرسیده می شود :

  • اندازه بنر چه تاثیری دارد ؟
  • روش های ساخت بنر چه تاثیری دارد ؟
  • ابزار های ساخت بنر چیست ؟
  • آیا با یک بار طراحی همه کارها راه می افتد ؟
بنر تبلیغاتی

ساخت بنر وسوسه کننده :

زمانی که شما قصد ایجاد یک کمپین تبلیغاتی آنلاین را داشته باشید ، با یک چالش بزرگ رو به رو خواهید شد ، شخصی که برای خواندن مطلبی وارد سایتی شده تبلیغ شما را میبیند و نمی خواهد به روی آن کلیک کند ، به همین دلیل باید در ارائه تبلیغ بنری خود خلاق عمل کنید ، بنر تبلیغاتی شکل سنتی از تبلیغات دیجیتال است و دلیلی بر افزایش کلیک مشتریان نخواهد شد ، پس باید چکار کرد ؟

نکته حائز اهمیت این مقاله درباره شکستن مقاومت ببینندگان بنر تبلیغاتی شما هستند ، و این کار بسیار سخت است ، اما با رعایت چند نکته بنر موثری خواهید تولید کرد .

در ساخت بنر تبلیغاتی سایز آن را مشخص کنید :

بنرها بسته به مکان و بودجه شما بستگی دارد که دارای ابعاد گوناگونی است ،Google AdSense برای تبلیغات موثر تر بهترین اندازه آگهی ها و مکان قرار گرفتن آنها را به صورت دسته زیر مشخص کرده است :

  1. Leaderboard – 728×90
  2. Half-Page – 300×60
  3. Large Rectangle – 336×280
  4. Medium Rectangle – 300×250
  5. Large Mobile Banner – 320×100
ویدیو بر پایه سئو
بیشتر بخوانید

اندازه و سایزهای دیگری وجود دارد که این پنج سایز از پر طرف دار ترین بنرهای تبلیغاتی هستند و بازدهی بیشتری دارند ، با توجه به تبلیغ و ساخت بنر شاید شما به فضای عمودی یا افقی نیاز داشته باشید .

بنر تبلیغاتی

ابزار ساخت بنر تبلیغاتی را درست انتخاب کنید

شما می توانید در درجه اول کار خود را بسپارید به شرکت های گرافیکی که بنر شما را بسازند به دلیل آنکه تجربه بالای در انواع ساخت بنر دارند ، اما ابزارهای آنلاین مختلفی وجود دارد که می توانید بدون نصب نرم افزار یک بنر بسازید ، یکی از قدرتمند ترین ها در طراحی بنر Bannersnack است ، که به تازگی یک ابزار ساخت بنر ارائه کرده است ، تعداد بالایی ابزار برای ساخت بنر فراهم کرده است .

از تصاویر متحرک استفاده کنید :

اگر واقعا کسب کار شما بسیار اهمیت دارد ساخت بنر متحرک (gif)  بسیار تاثیر گذار تر خواهد که بعضی از شرکت ها با قیمت های مناسب و کیفیت بالا یرای شما طراحی می کنند . و امروز آگهی های بنر تبلیغاتی متحرک یا به صورت اسلاید به محبوب ترین بنر تبلیغاتی مبدل شده است . در نظر بگیرید که شاید لازم باشد در تبلیغات اسلایدی، تصاویر را حذف کنید. البته استفاده از تصاویر در ساخت بنر تبلیغاتی همیشه ایده خوبی نیست. زمانی که شما فقط آگهی اسلایدی دارید که ثابت باقی می‌ماند، محدودیت فضایی خواهید داشت. بنابراین باید تمامی تصاویر به جز آرم خود را حذف کنید.

آزمون و خطا :

همه نکات گفته شده در این مقاله بی تاثیر نیستند ولی فرمول ساخت بهترین بنر هم نیست ولی همانطور که در بالا ارائه شده سرویس های تبلیغاتی بزرگی هستند که انواع بنر تبلیغاتی ثابت و متحرک را تولید می کنند ، که این گروه های تبلیغاتی با توجه به تجربه بالا در ساخت بنر مناسب ترین و جذاب ترین ها را برای شما انتخاب می کنند . ولی اگر خودتان قصد ساخت بنر را داشتید به ساخت یک بنر بسنده نکرده و دوباره بسازید تا ایده های بهتر و جدیدی به ذهنتان برسد .

نکات مهم در موشن گرافیک
بیشتر بخوانید

جمع بندی :

امروزه راه های زیادی برای دیده شدن وجود دارد که مهم ترین آنها ساخت بنر تبلیغاتی و قرار دادن آن در سایت های پر بازدید مثل پایگاه آموزشی یک سلام که بتوانید انتظار شما بابت هزینه و وقتی که گذاشتید را بر آورده کند پس تبلیغات بنری را دست کم نگیرید. هر کلیک روی بنر شما تاثیر مثبتی برای کسب و کار شما خواهد داشت .

2 نظرات

پیام بگذارید

سوالی دارید ؟

021-71053977

تلگرامواتساپ
021-71053977 مشاوره رایگان