استاپ موشن

نقشی که اینترنت و شبکه های اجتماعی مبتنی بر آن توانسته در ابعاد مختلف زندگی بشر ایجاد کند را نمی توان با هیچ ابزاری قدرتمندی نیز مقایسه کرد. بسیاری از کسب و کار ها از این فرصت طلایی به نحو احسنت استفاده کرده اند تا نه تنها شاهد رونق بیشتر باشند بلکه با استفاده از رسانه های دیجیتال، سود سرشاری را روانه جیب خود کنند. آژانس های دیجیتال مارکتینگ نیز برای کمک به رشد بیشتر برند ها و کسب و کار ها فعالیت می کنند تا خدمات بازاریابی دیجیتال یا دیجیتال مارکتینگ را ارائه کنند شما نیز می توانید از بین این گروه متنوع، بهترین را انتخاب کنید تا با هزینه مقرون به صرفه نتایج خارق العاده ای را شاهد باشید با ما در این مطلب از سایت آژانس دیجیتال مارکتینگ پلاسینگ تولید کننده موشن گرافیک همراه باشید تا بتوانید تصمیم شایسته ای بگیرید.

استقبال از دیجیتال مارکتینگ

استفاده از دیجیتال مارکتینگ محدود به حال حاضر و قرن بیست و یکم نیست از دهه ۱۹۹۰ تا به کنون با ورود تکنولوژی به حوزه بازاریابی، دیجیتال مارکتینگ توانست به عنوان شاه کلید استراتژی های تبلیغاتی مطرح شود که دگرگونی عظیمی در کسب و کار ها نیز به وجود آورد به طوری که بازاریابی سنتی دیگر جای چندانی در بسیاری از کسب و کار های موفق ندارد. در ادامه بیشتر به مزایای بازاریابی اینترنتی گریزی زده ایم.

مهمترین مزایای بازاریابی اینترنتی

 • امکان بررسی سریع نتیجه بازاریابی وجود دارد.
 • علاوه بر آن به راحتی می توان گروه مخاطب هدف را بر حسب فاکتورهایی از سن، جنسیت، شغل و حتی محل سکونت گروه بندی کرد همچنین با تحلیل درست اطلاعات جامعی را نیز به دست می دهد.
 • وجود کاربران زیاد اینترنت به عنوان برگ برنده ای ارزشمند، موجب جهش و رشد روز افزون این راهکار خارق العاده شده اند.
 • هزینه مقرون به صرفه و سودآوری بالای بازاریابی دیجیتال در مقایسه با روش های سنتی به شدت بالاست.

اگر شما نیز در حوزه کسب و کار تجاری فعال هستید می توانید از این فرصت طلایی استفاده بهینه را ببرید تا علاوه بر نتایج شگرف با کمترین تلاش نیز شاهد رشد زیاد باشید.

حال که مایلید که از آژانس های دیجیتال مارکتینگ، خدمات بازاریابی دریافت کنید باید با خصوصیات آن ها بیشتر آشنا شوید که در ادامه بیشتر اشاره می شود:

10 روند موشن گرافیک در سال 2020 (قسمت دوم)
خواندن

مهمترین خصوصیات بهترین آژانس دیجیتال مارکتینگ

زمانی می توان به خدمات شاخص یک آژانس دیجیتال مارکتینگ اعتماد کرد که علاوه بر ارائه خدمات منحصر به فرد توانسته باشد در جذب اعتماد مشتریان نیز عملکرد موفقیت آمیزی داشته باشد.

مطمئنا در صورتی که این شرکت ها خود در زمینه سئو و بهینه سازی سایت رتبه چندانی نداشته باشند، نمی توانند به موفقیت شما در این زمینه کمک کنند. در ادامه بیشتر به این موارد اشاره می شود تا انتخاب شایسته ای داشته باشید.

 • خدمات شاخص و جذاب

با توجه به تنوع حوزه های فعالیتی خدمات در آژانس های بازاریابی دیجیتال زمانی می توان اعتبار واقعی آن را تشخیص داد که توان ارائه گروه های مختلفی از این خدمات را داشته باشند که در ادامه به برخی از آن ها می پردازیم.

 • طراحی و سئو وب سایت

یکی از راه های جذاب و مقرون به صرفه که می تواند نتایج سریعی در معرفی برند شما در بین کاربران انبوه اینترنت داشته باشد، طراحی اصولی وب سایت و سئو آن در نتایج جستجو است که می تواند به هدایت گروه مخاطب اصلی بیانجامد.

 • تبلیغات گوگل

گوگل ادز یا تبلیغات در گوگل را می توان روشی جامع دانست که فرد با پرداخت هزینه قادر است سایت خود را در بین برترین سایت های گوگل ارائه کند که فرصت فراهم است که می توان هم از امکانات تبلیغات ویدئویی و یا تبلیغات متنی استفاده کرد. البته زمانی می توان از این راهکار تبلیغاتی نتایجی کارآمد دید که از کلید واژه های مرتبط با کسب و کار خود بهره ببرید.

 • بازاریابی شبکه های اجتماعی

در حال حاضر شبکه های اجتماعی توانسته اند به خوبی در بین تمامی اقشار جامعه جای خود را باز کنند. اینستاگرام را می توان نمونه بارز آن دانست که کاربرد آن فقط محدود به اشتراک تصاویر و فیلم های شخصی نیست. بسیاری از کسب و کار های موفق نیز از این فرصت جذاب بیشترین بهره را برده اند تا برند خود را در ذهن تمامی افراد حک کنند علاوه بر آن که می توان با ارتباط مستقیم با مشتری به بازدید بهتر وب سایت نیز کمک کرد.

 • رپورتاژ خبری
دلیل استفاده از موشن گرافیک در اینستاگرام
خواندن

یکی از امکاناتی که در وب سایت های معتبر فارسی فراهم است، تهیه مقالات آموزشی با عنوان رپورتاژ آگهی یا رپورتاژ خبری است که افراد را به شکل غیر مستقیم به وب سایت خود می توان هدایت کرد.

 • تبلیغات پیامکی

تبلیغات پیامکی با پنل اس ام اس را می توان راهکاری آسان و در دسترس دانست که همچون بازاریابی ایمیلی بهترین فرصت را فراهم می کند تا علاوه بر معرفی جدید ترین محصولات، اطلاع رسانی در زمینه تخفیفات ویژه، رویداد ها و حتی پیام های انگیزشی را به گروه هدف برسانید.

کارشناسان متخصص تیم ما این آمادگی را دارند که با خدماتی جذاب در این زمینه ارائه کنند تا علاوه بر آن که رابطه ای مستقیم و تاثیر گذار با گروه هدف شما برقرار شود، شاهد رونق زیاد کسب و کار خود نیز باشید.

نکات مهم در انتخاب بهترین آژانس دیجیتال مارکتینگ

 • بررسی موفقیت آمیز بودن خدمات قابل ارائه: اگرچه تنوع خدمات یکی از نکات اصلی در انتخاب بهترین آژانس مطرح است اما باید خود نیز توانسته باشند نتایج ملموسی را کسب کرده باشند.
 • رتبه بالا در گوگل: در صورتی که آژانس بازاریابی دیجیتال نتوانسته در گوگل آنچنان رتبه ای کسب کرده باشد نمی تواند شما را نیز به اهداف مدنظر برساند.
 • پشتیبانی قوی و پاسخگویی: رضایت مندی دیگر مشتریان از خدمات آژانس دیجیتال مارکتینگ می تواند تصویر بهتری از پایبندی آن ها به خدمات نشان دهد. بهتر است آژانسی را انتخاب کنید که علاوه بر پاسخگویی سریع بتواند مشکلات احتمالی را نیز سریعا برطرف کند.
 • اعتبار مناسب بین مشتریان: یکی از راه هایی که می تواند به صورت درست و واضح عملکرد یک آژانس دیجیتال مارکتینگ را نمایش دهد، نظرات مشتریان قبلی است. پس حتما نظرات افراد را در کانال های خبری متفاوت از وب سایت تا شبکه های اجتماعی بررسی کنید.

اگر دوست دارید که از خدمات خاص و منحصر بفرد تیم ما بهرمند شوید کارشناسان توانمند ما این آمادگی را دارند که به چالش ها و سوالات شما برای انتخاب بهترین خدمات بازاریابی اینترنتی کمک کنند تا علاوه بر احساس تفاوت خدمات ما با سایرین، بتوانید موفقیت خود را نیز در این عرصه پرهیاهو تضمین کنید.

پست مرتبط

No Comments

پیام بگذارید

Call Now Button