لطفا صبر کنید

نکات سئو برای ویدیو ها

در این مقاله قرار است نکات سئو برای ویدیو را برای شما توضیح دهیم ، از تکنیک های سئو ساخت و انتشار فایل های ویدیویی است ویدیو از پرطرفدار ترین و جذاب ترین نوع محتوا برای وب سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی محسوب می‌شوند ویدیو ها به راحتی توسط کاربران به اشتراک گذاری می شود و بیننده زیادی پیدا می‌کند و این هنر شماست که ویدیو شما چه بازدیدی داشته باشد و یا اینکه کاربران آن را تا انتها نگاه کند یا نیمه کار آن را رها کنند.

حالا برای اینکه ما بتوانیم یک تیزر ویدیویی رئال یا موشن گرافیک را در دید کاربران قرار بدهیم و کاربران بتوانند آن را در موتورهای جستجو پیدا کنند ، ملزم به رعایت سئو آن می باشد با رعایت کردن موارد زیر می توانید فایل ویدویی خود را سئو کنید و تا در صدر نتایج موتورهای جستجو نمایش داده شود

۱- عنوان مناسب برای فایل ویدیویی

موتورهای جستجو چیزی از محتوای فایل ویدیویی شما نمی فهمند اما عنوان مناسب متوجه می‌شوند که مفهوم شما چیست و محتوای ویدیویی شما مربوط به چه موضوعی است پس عنوان کلیدی در فایل های ویدیویی بسیار مهم است

۲- توضیحات ویدیو

شما زمانی که یک ویدیو را سایت و یا شبکه‌های اجتماعی قرار می‌دهید قسمتی به نام توضیحات دارد که تاثیر بالایی در سئو دارد ، پس باید در توضیحاتی که برای ویدیو قرار می‌دهید از کلمات کلیدی و مترادف آن استفاده کنید.

۳- محتوای با کیفیت در ویدیو

ویدیو های با کیفیت با محبوبیت گوگل مواجه اند ویدیو باید برای کاربر مفید باشد اگر کاربر با دیدن ویدیو شما سایت شما را ترک کند یک امتیاز منفی محسوب خواهد شد پس سعی کنید در ویدیو خود از محتوای با کیفیت و تصاویر جذاب استفاده کنید.

طراحی موشن گرافیک و تجربه کاربران
بیشتر بخوانید
سئو برای ویدیو

۴- جذابیت در ویدیو ها

 ویدیو های خوب باید بتوانند در چند ثانیه اول کاربر را به خود جذب کنند ، شما با انتشار یک ویدیو می‌خواهید امتیاز بیشتری برای سئو خود کسب کنید ، اگر ویدیو شما تاثیرگذار نباشد و باعث بشود کاربرد از سایت شما خارج بشود ، نتیجه این کار برعکس می شود و گوگل یک امتیاز منفی برای سه و شما قرار می دهد.

۵- اشتراک گذاری ویدیو توسط مخاطبین

شما زمانی که یک ویدیوی آموزشی که جزء پرطرفدارترین ویدیو محسوب می شود توسط کاربران به اشتراک گذاری شود یا به شخص دیگری ارسال شود گوگل آن را متوجه می شود و یک امتیاز و مثبت برای سایت شما اعمال می کنند.

۶- قرار دادن در سایت‌های انتشار ویدیو

 اگر ویدیو شما در شبکه های اجتماعی مانند یوتیوب یا آپارات انتشار پیدا کند در سایت خود نیز آن را انتشار دهید، این مطلب برای سئو بسیار مهم است و گوگل این را یک ارزش مهم می‌داند.

۷- هدایت کاربران به سایت خود

از شبکه‌های اجتماعی و محتوایی که در آنها قرار دادید یک لینک به سایت خود بدهید که کاربران بعد از دیدن محتوای خود در شبکه های اجتماعی وارد سایت شما شوند و این تأثیر به سزایی در ترافیک وردی سایت شما خواهد داشت.

جمع بندی :

پس به این نتیجه رسیدیم که قدرت ویدیو برای ترافیک و سئو سایت شما بسیار مهم است، پس همین الان کسب و کار خودتان را به صورت ویدیو معرفی کنید و یا آموزش های لازم را از طریق ویدیو انجام دهید، امیدواریم مقاله نکات سئو برای ویدیو برای شما مفید بوده باشد، شما می توانید برای ساخت ویدیو تبلیغاتی خود با کارشناسان پلاسینگ تماس بگیرید و یا از قسمت ارسال نظر و دیدگاه سوالات خود را از کارشناسان ما بپرسید.

No Comments

پیام بگذارید

سوالی دارید ؟

021-71053977

تلگرامواتساپ
021-71053977 مشاوره رایگان