لطفا صبر کنید

انواع ویدیوهای بازاریابی که باید تولید کنیم

پیش از آنکه شروع به ساخت ویدیو یا فیلم برداری کنیم نیازمند آن هستیم که انواع ویدیو هایی را که میخواهیم تولید کنیم مشخص کنیم در این مقاله که توسط تیم نویسنده آژانس دیجیتال مارکتینگ پلاسینگ تهیه شده است ، لیستی از ویدیو های بازاریابی که نیاز است تولید کنیم را قید کرده ایم :

ویدیوهای بازاریابی

ویدیو دمو

نمایش چگونگی کار با محصولات یا خدمات و یا قرار دادن بینندگان در تور محصولات و یا قرار دادن بخشی از نرم‌افزار تولید شده خود به صورت فیزیکی برای تست کردن همگی در این دسته از ویدیو های دمو جای بگیرد.

ویدیوهای رویدادی

اگر کسب و کار شما از کنفرانس یا جلسه یا هر رویدادی شبیه به این میزبانی می‌کند از مجموعه اینها یک ویدیو چشمگیر شامل ارائه و رویدادهای صورت گرفته تولید کنید.

ویدیوهای برندینگ

در این نوع ویدیوها به طور ویژه به عنوان بخشی از یک مجموعه تبلیغاتی وسیع توزیع می‌شود که اهداف و ماموریت های سرویس ها و محصولات کمپانی ها را به نمایش می گذارند، هدف ویدیوهای برندینگ تبدیل شدن شما به یک برند است و ایجاد آگاهی پیرامون کمپانی شما و جذب مشتری هدف آن می باشد.

ویدیو های آموزشی

در ویدیو های آموزشی برای چگونگی کار با محصول یا خدماتی که ارائه می دهید می توانید ویدیو تولید کنید همچنین گاهی برای ایجاد دانش اساسی به مخاطبین نیاز دارد تا برند و راه‌حل‌های شما را بهتر متوجه بشود این ویدیو های آموزشی تولید می‌شوند.

مصاحبه های حرفه ای

مصاحبه پشت دوربین با افراد خبره در صنعت شما می تواند سبب اعتماد و اعتبار کسب و کارتان نزد مشتریان شما شود ، افراد موفق یا افرادی که نقطه نگرش‌های متفاوتی دارند را در صنعت خودتان پیدا کنید و آنها را جلوی دوربین بیاورید و از آنها ویدیوهای مصاحبه‌ای حرفه‌ای تهیه کنید.

تاثیر ویدیو در کسب و کار
بیشتر بخوانید

ویدیو های انیمیشنی

با توجه به جذاب شدن ویدیو های بازاریابی بهترین نوع برای تبدیل شدن به یک برند از طریق ویدیوهای انیمیشنی است که امروز به نام موشن گرافی نام دارد که با بودجه بسیار کم می توانید بهترین اثر را خلق کنید ، از طریق موشن گرافیک می توانید مفاهیم دشوار را به صورت بصری به مخاطبین خود انتقال دهید.

ویدیو های زنده

ویدیو هایی که به صورت پخش زنده یک فرمت بسیار عالی برای نمایش پشت صحنه از کسب و کار شما به مخاطبین تان است ، مسابقه‌ای روی استریم و ارائه های زنده و افراد مشتاقی که برای پرسیدن سوالات شان در همان لحظه کامنت میگذارند می‌تواند تجربه خوبی برای مشتریان شما رقم بزند.

No Comments

پیام بگذارید

سوالی دارید ؟

021-71053977

تلگرامواتساپ
021-71053977 مشاوره رایگان