لطفا صبر کنید

6 تا از بهترین برنامه تصویر و گرافیک برای شبکه‌های اجتماعی

در این مقاله به معرفی بهترین 6 نرم افزار در زمینه طراحی، بهترین ویرایشگر تصویر و فیلم می‌پردازیم که ویژه کاربران مبتدی بوده و می‌خواهند در سریعترین زمان ممکن تصاویر و کلیـپـهای خود را ویرایش کرده و در صفحات اجتماعی خود یا وبسایت آپلود کنند. این 6 نرم افزار عبارتند از :

  1. Canva
  2. Adobe Spark
  3. Pablo by Buffer
  4. Desynger
  5. Snappa
  6. Gravit Designer

1) Canva برای ios و web

بهترین برای ایجاد گرافیک قدرت‌مند مبتنی بر الگو ، در 5 سال اول از زمان راه اندازی آن، بیش از 10 میلیون نفر از مردم جهان از Canva برای ساده کردن طراحی گرافیک استفاده کردند. Canva با وجود صدها قالب، بانک تصاویر و دهها فونت و استیکر متن، ایجاد تصاویر منحصر به فرد و با کیفیت بالا را آسان می‌کند که برای به اشتراک گذاری در رسانه‌های اجتماعییا وبلاگ شما بسیار عالی است.مهم نیست که شما تا به حال هرگز تصویری را در زندگی خود طراحی نکرده باشید—Canva داراییک رابط مستقیم کشیدن و رها کردن است که اجازه می‌دهد حتییک تازه کار، به سرعت شروع به کار کند. ولی مبتدیان و افراد جوان می‌توانند از کتابخانه‌های غنیCanva و قالبـهای حرفه‌ایآن بهره مند شوند که امکان طراحی پوستر جذابتر با کمی تلاش بیشتر را می‌دهد.

بهترین ویرایشگر تصویر

2) Adobe Spark برای ios و web

بهترین برای طرح‌های مینیمالیستی و مدرن. آیا به دنبال تعادل کامل مینیمالیسم و ​​قدرت در ابزار طراحی خود هستید؟ پس Adobe Spark را امتحان کنید. از میان ده ها قالب حرفه‌ای طبقه بندی شده، نوع طراحی (مانند تصاویر رسانه های اجتماعی، پوششهای فیس بوک، پوستر) و اندازه آن را انتخاب کنید و سپس آنرا با ابزارهای کاربردی آسان Spark تنظیم کنید.

آموزش ایجاد استوری گرافیکی برای اینستاگرام
بیشتر بخوانید

اگر به دنبال الهام هستید، Spark سبک‌ها و طرح‌های متن از پیش آماده شده‌ای را ارائه می‌دهد که می‌توانید تنها با چند کلیک در فهرست متن فهرست کنید و جز بهترین ویرایشگر تصویر به حساب می آید .

بهترین ویرایشگر تصویر

3) Pablo by Buffer برای WEB

بهترین برای افزودن سریع تصاویر به پستهای اجتماعی خود ، می دانید که حضور گسترده در رسانه‌های اجتماعی برای کارفرمای شما، نام تجاری شخصی شما و حتی حرفه شما اهمیت دارد. اما بیشتر ما کارهای بهتری نسبت به صرف ساعت ها برای ساختن مارک تجاری مناسب برای تصاویر رسانه های اجتماعی داریم.!

وارد پابلو شوید و یک گرافیک زیبا و دلخواه به پستهای اجتماعی خود اضافه کنید ، پابلو تنها چند ویژگی دارد و در واقع فقط یک گردش کار یک الگوی یا فقط یک تصویر را برای الگوی خالی خود انتخاب کنید ، همه رایگان و بدون حق امتیاز ، توسط سایتهایی مانند Unsplash و Pixabay تهیه شده است. جستجوی کلمات کلیدی پابلو سریع و دقیق است، بنابراین می‌توانید تصویر مناسبی را برای پست خود پیدا کنید و برای هر کدام از شبکه‌ها خصوصاً برای Pinterest ، Instagram یا Facebook ، Twitter تنظیم کنید.

بهترین ویرایشگر تصویر

4) Desygner برای ios و android و web

بهترین ویرایشگر تصویر

بهترین گزینه برای طراحی بر روی تلفن همراه بین تمام برنامه‌های طراحی تلفن همراه که من آزمایش کردم ، Desynger تنها برنامه‌ای بود که به راحتی می‌توانستم استفاده از یک برنامه وب را حس کنم و برای iOS و Android هم در دسترس است ، Desynger به اندازه کیفیت Canva برای تلفن شما گرافیک تولید می‌کند . با الگویی برای شبکه رسانه های اجتماعی مورد نظر خود شروع کنید یا از ابتدا شروع کنید. از کتابخانه‌های غنی Desygner استفاده کنید. مجموعه دارایی‌های تجاری خود را بسازید.

دلیل استفاده از موشن گرافیک در اینستاگرام
بیشتر بخوانید

Desygner حتی در برنامه تلفن همراه خود از ویژگی‌های مشابه با برنامه وب Desynger استفاده می‌کند و ابزاری بسیار متنوع برای ایجاد سریع تصاویر منعطف و حرفه‌ای در رسانه‌های اجتماعی است.

 

5) Snappa برای web

بهترین برای طراحی سریع متن اگر به فید شبکه‌های اجتماعی نگاه کنید، از جمله توییتر، فیس بوک، و اینستاگرام اکثر پست‌ها دارای مارک تصویری شامل یک گرافیک برجسته با پوشش متنی زیبا هستند. Snappa برای این طراحی همه تلاش خود را انجام می‌کند و هنر خود را در ساخت تصاویر متنی و به اشتراک گذاری هرچه سریعتر آن به کار می‌گیرد.

بهترین ویرایشگر فیلم

6) Gravit Designer برای Windows , Linux , Chrome , IOS , Web , MAC

بهترین برای طراحی پیشرفته‌ تر گرافیک در شبکه‌های اجتماعی ، اگر توسط ابزارهای پیشرفته‌ای مانند Photoshop ، GIMP یا Sketch مورد ارعاب قرار گرفته اید اما به عملکرد بیشتری نیاز دارید تا بتوانید از ابزاری مانند Canva یا Desygner استفاده کنید Gravit Designer بهترین توصیه ما به شما است که مطمنا جز بهترین ویرایشگر تصویر به حساب می آید .

Gravit Designer شامل بسیاری از عملکردهای کلاسیک طراحی گرافیکی ابزارهایی مانند Photoshop ، Sketch و GIMP—مانند لایه‌ها، ابزار طراحی، گروه بندی، اشکال، متن، افکت‌ها و موارد دیگر با یک رابط کاربری ساده تر و آسان برای یادگیری است.

بهترین ویرایشگر فیلم

جمع بندی

در این مقاله به معرفی 6 نرم افزار که بهترین ویرایشگر تصویر و گرافیک و برای اندروید، آی او اس و وب پرداختیم ، امیدوارم این مقاله مفید بوده باشد پلاسینگ را در بهبود کیفیت مقالات با ارائه نظر و دیدگاه کمک کنید .

No Comments

پیام بگذارید

سوالی دارید ؟

021-71053977

تلگرامواتساپ
021-71053977 مشاوره رایگان