دانلود فایل پریمیوم

انتخاب و استفاده از طرح های گرافیکی جذاب برای طراحان بسیار مهم و ضروری است که برای طراحی اغلب طراحان به سایت هایی مانند فری پیک، انواتو، شاتراستوک و… مراجعه می کنند. در این سایت ها طرح های رایگان و پریمیوم (پولی) وجود دارد که طرح های پریمیوم بروز تر و زیبا تر از فایل های رایگان هستند و برای خرید این فایل های باید با حساب پی پال، پرداخت ارزی داشته باشید که با توجه به قیمت ارز و مشکلات پرداخت های ارزی این کار به سختی انجام می شود؛ ما در آژانس دیجیتال مارکتینگ پلاسینگ این امکان را برای شما مشتریان عزیز فراهم کرده ایم تا با مناسب ترین هزینه در اسرع وقت فایل های پریمیوم را سفارش دهید.

دانلود فایل فریپیک freepik

دانلود فایل پریمیوم فری پیک (freepik)

فری پیک مرجع دانلود تصاویر و فایل ‌های گرافیکی در دسته ‌بندی ‌های مختلف است. در این وب سایت امکان دانلود هزاران فایل رایگان و پریمیوم وجود دارد، به گونه‌ای که از میان حدود 28 میلیون منبع طراحی مانند وکتور، تصاویر استوک، فایل لایه باز، آیکون و… فقط چند هزار عکس و فایل به صورت رایگان جهت دانلود در دسترس شما قرار می‌گیرد. از طرف دیگر، دانلود فایل از این سایت با محدودیت ‌هایی رو به ‌رو است که نمی توان به صورت نا محدود اقدام به دانلود منابع طراحی کرد. ما در آژانس دیجیتال مارکتینگ پلاسینگ برای رفع این مشکل، امکان خرید فایل های پریمیوم فری پیک را برای شما مشتریان عزیز فراهم کرده ایم.

دانلود فایل پریمیوم انواتو (Elements Envato)

انواتو بدون شک یکی از محبوب‌ ترین سایت های در حوزه های طراحی سایت و دیزاین است که محصولات متنوعی مانند تم، عکس، ویدیو، وکتورها و… را برای طراحان و علاقه مندان ارائه می کند همچنین یکی از سایت های خرید و فروش محصولاتی است که طراحان گرافیگ و برنامه نویسان طراحی می کنند و در این مارکت برای فروش قرار می دهند. برای خرید این فایل های باید با حساب پی پال، پرداخت ارزی داشته باشید که با توجه به قیمت ارز و مشکلات پرداخت های ارزی این کار به سختی انجام می شود؛ ما در آژانس دیجیتال مارکتینگ پلاسینگ این امکان را برای شما مشتریان عزیز فراهم کرده ایم تا با مناسب ترین هزینه در اسرع وقت فایل های پریمیوم را سفارش دهید.

دانلود فایل پریمیوم Elements Envato
دانلود فایل پریمیوم Shutterstock

دانلود فایل پریمیوم شاتراستوک (Shutterstock)

شاتراستوک از مشهور ترین سایت ‌های گرافیکی و عکاسی است که می‌ توانید از آنجا تصاویر گرافیکی، وکتور ها و تصاویر باکیفیتی را دریافت کنید. در شاتراستوک بیش از 95 میلیون تصویر آرشیویی خلاقانه، حرفه‌ای و زیبایی وجود دارد که شما می‌ توانید با خرید اشتراک به آن‌ها دسترسی داشته باشید. برای خرید این فایل های باید با حساب پی پال، پرداخت ارزی داشته باشید که با توجه به قیمت ارز و مشکلات پرداخت های ارزی این کار به سختی انجام می شود؛ ما در آژانس دیجیتال مارکتینگ پلاسینگ این امکان را برای شما مشتریان عزیز فراهم کرده ایم تا با مناسب ترین هزینه در اسرع وقت فایل های پریمیوم را سفارش دهید.

دانلود فایل پریمیوم فلت آیکن (flaticon)

وبسایت فلت آیکون زیر مجموعه شرکت فری پیک است که بزرگ ترین وب سایت ارائه دهنده آیکون و استیکر می باشد. این وب سایت شامل بیش از 6 میلیون آیکن در موضوعات مختلف است که شما به عنوان یک طراح می توانید هر آیکون را با فرمت های مختلف PNG ،EPS ،SVG و JPG دانلود کنید، خرید از این وب سایت بدلیل تحریم ها و قیمت های دلاری مقدور به صرفه نیست که ما در آژانس دیجیتال مارکتینگ پلاسینگ این امکان را برای شما مشتریان عزیز فراهم کرده ایم تا با مناسب ترین هزینه در اسرع وقت فایل های پریمیوم را سفارش دهید.

دانلود فایل پریمیوم flaticon
دانلود فایل پریمیومAdobe Stock

دانلود فایل پریمیوم ادوبی استوک (Adobe Stock)

وب سایت ادوبی استاک Adobe Stock دارای میلیون ها عکس ، فیلم و موزیک است. این سایت با داشتن تصاویر، عکس های پیکسلی و وکتورهایی با فرمت های مانندAI ،EPS ،JPEG ،PSD و IND و فرمت MOV برای فیلم هاست، که می توانید دانلود کنید، خرید از این وب سایت بدلیل تحریم ها و قیمت های دلاری مقدور به صرفه نیست که ما در آژانس دیجیتال مارکتینگ پلاسینگ این امکان را برای شما مشتریان عزیز فراهم کرده ایم تا با مناسب ترین هزینه در اسرع وقت فایل های پریمیوم را سفارش دهید.

دانلود فایل پریمیوم یو آی 8 (UI8)

سایت UI8 پلتفرمی است که انواع المان های طراحی UI را در اختیار کاربران خود قرار می دهد. امکاناتی مانند کیت های UI، کیت های wireframe، قالب ها، آیکن ها، فونت ها و… را ارائه می دهد که با پرداخت حق عضویت می توانید از خدمات این سایت استفاده کنید، خرید از این وب سایت بدلیل تحریم ها و قیمت های دلاری مقدور به صرفه نیست که ما در آژانس دیجیتال مارکتینگ پلاسینگ این امکان را برای شما مشتریان عزیز فراهم کرده ایم تا با مناسب ترین هزینه در اسرع وقت فایل های پریمیوم را سفارش دهید.

دانلود فایل ui8
دانلود فایل پریمیوم وکتور استوک vectorstock

دانلود فایل پریمیوم وکتور استوک (vectorstock)

وب سایت کتور استاک vectorstock دارای میلیون ها تصاویر وکتوری رایگان و غیر رایگان است. در این وب سایت دریافت تصاویر وکتوری به صورت پیکسلی و فرمت های متفاوت مانند PNG ،JPEG ،AI ،EPS و PDF در آن وجود دارد که می توانید دانلود کنید، خرید از این وب سایت بدلیل تحریم ها و قیمت های دلاری مقدور به صرفه نیست که ما در آژانس دیجیتال مارکتینگ پلاسینگ این امکان را برای شما مشتریان عزیز فراهم کرده ایم تا با مناسب ترین هزینه در اسرع وقت فایل های پریمیوم را سفارش دهید.

دانلود فایل پریمیوم آی استوک (iStock)

سایت آی استوک iStock یک سایت حرفه ای برای دانلود فیلم و عکس است. فیلم ها با کیفیت HD، عکس هایی با فرمت EPS و تصاویری با مد رنگی RGB مناسب نرم افزار هایی چون ایندیزاین، ایلاستریتور، کرل، فوتوشاپ، وب و… در اختیار کاربرانی قرار می گیرد که برای دانلود و استفاده از محتوای این سایت لازم است هزینه عضویت در سایت را بپردازید. خرید از این وب سایت بدلیل تحریم ها و قیمت های دلاری مقدور به صرفه نیست که ما در آژانس دیجیتال مارکتینگ پلاسینگ این امکان را برای شما مشتریان عزیز فراهم کرده ایم تا با مناسب ترین هزینه در اسرع وقت فایل های پریمیوم را سفارش دهید.

دانلود فایل پریمیوم آی استوک istock
دانلود فایل پریمیوم وکتیزی vecteezy

دانلود فایل پریمیوم وکتیزی (vecteezy)

وب سایت وکتیزی vecteezy یک وب سایت خلاقانه که منابع مورد نیاز برای خلق یک پروژه گرافیکی را برای شما کاربران عزیز براحتی فراهم می کند، بخش های مختلف سایت وکتیزی شامل عکس، وکتور، ویدیو و باندل های جذاب برای استفاده در پروژه های گرافیکی می باشد، که می توانید دانلود کنید، خرید از این وب سایت بدلیل تحریم ها و قیمت های دلاری مقدور به صرفه نیست که ما در آژانس دیجیتال مارکتینگ پلاسینگ این امکان را برای شما مشتریان عزیز فراهم کرده ایم تا با مناسب ترین هزینه در اسرع وقت فایل های پریمیوم را سفارش دهید.

دانلود فایل پریمیوم دریمزتایم (dreamstime)

وب سایت دریمزتایم با بیش از 167 میلیون تصویر و 37 زبان در سراسر جهان در حوزه گرافیک، طراحی و عکاسی فعالیت می کند. این سایت هفته ای یک تصویر رایگان منتشر می کند که بدون عضویت در سایت هم به راحتی می توانید آن را دانلود کنید اما با پرداخت حق عضویت می توانید از خدمات این سایت استفاده کنید، خرید از این وب سایت بدلیل تحریم ها و قیمت های دلاری مقدور به صرفه نیست که ما در آژانس دیجیتال مارکتینگ پلاسینگ این امکان را برای شما مشتریان عزیز فراهم کرده ایم تا با مناسب ترین هزینه در اسرع وقت فایل های پریمیوم را سفارش دهید.

دانلود فایل پریمیوم دریمزتایم (dreamstime)
دانلود فایل آرت لیست (Artlist)

دانلود فایل آرت لیست (Artlist)

وب سایت آرت لیست پلتفرمی است که انواع سبک های موسیقی در اختیار کاربران خود قرار می دهد. امکاناتی مانند وجود انواع موسیقی از برترین نوازندگان برای استفاده در ویدیو های یا فیلم های خود در اختیار کاربرانی قرار می دهد که برای دانلود و استفاده از محتوای این سایت لازم است هزینه عضویت در سایت را بپردازید. خرید از این وب سایت بدلیل تحریم ها و قیمت های دلاری مقدور به صرفه نیست که ما در آژانس دیجیتال مارکتینگ پلاسینگ این امکان را برای شما مشتریان عزیز فراهم کرده ایم تا با مناسب ترین هزینه در اسرع وقت فایل های پریمیوم را سفارش دهید.

دانلود فایل پریمیوم 123 آر اف (123RF‏)

وب سایت RF123 یک سایت با بیش از 172 میلیون عکس و فایل های تصویری است. در منوی سایت عکس، تصاویر وکتور، فیلم های خام یا فوتیج، صداها یا موسیقی ها و ابزارهای ادیت تصاویر وجود دارد که با پرداخت عضویت می توانید از خدمات این سایت استفاده کنید، خرید از این وب سایت بدلیل تحریم ها و قیمت های دلاری مقدور به صرفه نیست که ما در آژانس دیجیتال مارکتینگ پلاسینگ این امکان را برای شما مشتریان عزیز فراهم کرده ایم تا با مناسب ترین هزینه در اسرع وقت فایل های پریمیوم را سفارش دهید.

دانلود فایل پریمیوم 123 آراف (123RF‏)

سوالات متداول

بیشترین سوالاتی که پرسیده شده

در حالت کاملا عادی بعد از ثبت سفارش بین 1 الی 10 دقیقه زمان می برد تا فایل لینک ارسالی به کارتابل شما ارسال شود.

  • ثبت حساب کاربری در وب سایت پلاسینگ (از طریق شماره موبایل)؛
  • ثبت لینک فایل مورد نظر در کارتابل خود؛
  • ارسال لینک دانلود فایل پریمیوم بین 1 تا 10 دقیقه.

کارشناسان ما پس از ارسال لینک دانلود فایل به کارتابل شما، یک پیامک مبتی بر ارسال فایل به شماره ی شما ارسال می کنند.

خیر، برای خرید های بعدی نیازی به ثبت نام نیست.

بله، قبل از سفارش کافی است لینک مورد نظر را در قسمت جست و جوی کارتابل خود سرچ کنید در صورتی که وجود داشته باشد بدون پرداخت هزینه اضافه می توانید فایل مورد نظر را دانلود کنید.

ایمیل خود را وارد کنید

اولین نفر از تخفیفات با خبر شوید

تمامی حقوق برای مجموعه پلاسینگ محفوظ می باشد.