سفارش موشن رئال پلاسینگ

موشن رئال برای شرکت ها و سازمان هایی که قصد معرفی رسمی خدمات یا محصولات خودشان را دارند، استفاده می‌شود. موشن رئال از دو کلمه موشن به معنای حرکت و رئال به معنایی واقعی تشکیل شده است؛ بدین معنا که یک شخص واقعی و حقیقی در جلوی دوربین قرار می‌گیرد و در نرم افزارهای گرافیکی در پشت شخص حرکت های گرافیکی و مرتبط برای جذب مخاطب استفاده خواهد شد. این سبک ویدیو در دسته بندی تیزر تبلیغاتی قرار دارد.

 
 

 

 

چرا موشن رئال پلاسینگ

بعضی از کسب و کارها به دلیل حساسیت و مخاطبانی که دارند، نمی‌توانند از موشن گرافیک استفاده کنند، به این خاطر موشن رئال تولید شده در مجموعه پلاسینگ بسیار جذاب و مناسب هر کسب و کاری خواهد بود که شما می توانید با متن خودتون که در اختیار ما می گذارید، سناریو مناسب را دریافت کنید و مجری در زمان ویدیو با اشاره به بخش های مختلف و صحبت کردن در خصوص اون موضوع، المان های گرافیکی به حرکت در میاد، که یک موشن رئال رو به وجود میاره همان طور که توضیح دادیم موشن به معنای حرکت هست که المان های گرافیکی رو حرکت میدیم و رئال به معنای واقعی میباشد که مجری در این بخش همان رئال بودن موضوع هست.

فیلم کوتاه تبلیغاتی، شامل ویدیویی 20 دقیقه یا کمتر است که با ‌زمان، بودجه و تجهیزات کمی ساخته می‌ شود و بیشترین کاربرد را در مصاحبه ها، گزارش تصویری و آثار هنری دارد، این روش را یکی از موثر ترین متد ها در معرفی برند و کل محصولات یک شرکت نیز می دانند.

خواندن کمتر مشاهده

سفارش ساخت موشن رئال را ثبت کنید

اگر به فکر متحول کردن کسب و کار خود هستید همین الان با توجه به بودجه خود در واتس اپ یا تلگرام به ما پیام دهید و موشن رئال خود را سفارش دهید، ما در هر ساعت از شبانه روز آماده دریافت سفارشات شما هستیم.

سوالات متداول

بیشترین سوالاتی که پرسیده شده

در حالت کاملا عادی بین 2 الی 3 روز ولی در هفته های پر سفارش معمولا بین 10 الی 12 روز طول می کشد .

شما باید برای سفارش موشن رئال خود ابتدا به صورت عامیانه یک متن کوتاه از توضیحات کسب و کار خود ارسال ارسال کنید تا توسط نویسندگان پلاسینگ تبدیل به سناریو شود ، لوگو مجموعه خود همراه راهای ارتباطی که نیاز هست در انتهای ویدیو به نمایش آورده شود را ارسال کنید ، چنانچه از تصاویر خاصی که مد نظرتون هست استفاده شود ارسال کنید .

بله شما می توانید یک بار پروژه خود را اصلاح کنید اما هر تغییر که باعث ساخت پروژه جدید شود، مشمول هزینه می شود.

زمانی که سناریو کار برای شما ارسال شود و به تایید شما برسد ، کل هزینه به صورت کارت به کارت یا درگاه پرداخت کامل دریافت میشود .
  1. تماس با کارشناسان پلاسینگ
  2. دریافت مشاوره و انتخاب سبک مورد نظر
  3. ارسال توضیحات کوتاه از کسب و کار در پیام رسان ها
  4. تهیه سناریو و ارسال آن برای به تایید رسیدن شما
  5. تولید پروژه و تحویل در زمان اعلامی

آخرین مقالات پلاسینگ

دانش خود را با مجموعه پلاسینگ افزایش دهید

ایمیل خود را وارد کنید

اولین نفر از تخفیفات با خبر شوید