تیزر تبلیغاتی

مشتریان وفادار برای رونق هر کسب و کاری مهم ترین بخش هستند و تا زمانی که برند و خدمات خود را به درستی معرفی نکنید مخاطبان جذب شما نمی شوند. بهترین راه برای دیده شدن، ساخت تیزر تبلیغاتی است که می تواند قدم بزرگی در راستای شناخت بهتر محصولات یا خدمات خود باشد؛ در واقع تیزر تبلیغاتی به کمک زیبایی های بصری و دادن سر نخ هایی به مخاطب، حس کنجکاوی او را بر می انگیزد و هدفش این است که مخاطبان جذب شما شوند.

تیزر تبلیغاتی

انواع تیزر تبلیغاتی

تیزر تبلیغاتی رئال

تیزر تبلیغاتی رئال از عناصر واقعی صحنه تصویر برداری می شود که ممکن است یک شرکت، کارخانه، محصول و… باشد یا با توجه به سناریو نوشته شده از بازیگر و مجری در تیزر تبلیغاتی رئال استفاده کرد. اکثر آگهی های تبلیغاتی که در رسانه های تصویری مانند تلویزیون یا سینماهای خانگی و شبکه های اجتماعی پخش می شود، از نوع تیزر رئال هستند.

تیزر تبلیغاتی محصول

تیزر تبلیغاتی محصول، ویژگی‌های محصول و نحوه عملکرد منحصربفرد آن را با چاشنی خلاقیت و جذابیت به نمایش می گذارد. استفاده از تیزر محصول یک تاکتیک عالی در بازاریابی محصول برای شماست. سبک نمایش در این تبلیغات به گونه‌ای است که با پوشش تمام حسن ها و فواید محصول ذهن مخاطب شما را درگیر تبلیغ موردنظر خواهد کرد.

تیزر تبلیغاتی صنعتی

تیزر تبلیغاتی صنعتی باهدف معرفی و نشان‌دادن یک پروژه صنعتی یا کارخانه، کارگاه و یا واحد صنعتی کوچک ساخته می‌شود. ساخت تیزر صنعتی به معرفی برند، محل کار، ابعاد پروژه، مراحل تولید و فرایند آن، خطوط تولید، تنوع محصولات، کارکنان، ارائه و پخش آن می‎پردازد. صفر تا صد یک مکان صنعتی را به‌صورت خلاصه در قالب یک ویدئو تبلیغاتی نمایش می‌دهد.

تیزر تبلیغاتی موزیکال

تیزر تبلیغاتی موزیکال با همراهی آهنگ های شاد یا ترانه شخصی سازی شده، محصول یا خدمات شما را بسیار خلاقانه و مدرن به مخاطب معرفی می‌کند. هدف اصلی از تیزر تبلیغاتی موزیکال، آشنایی با برند و تبدیل مشتریان بالقوه به مشتریان وفادار است. کسب ‎و کار شما وسعت می‌بخشد و در اندک زمانی سرعت فروش غیرمنتظره‎ای را برایتان به همراه رقم می‌زند.

موشن رئال (ویدیو موشن)

موشن رئال برای شرکت ها و سازمان هایی که قصد معرفی رسمی خدمات یا محصولات خودشان را دارند استفاده می شود، موشن رئال از دو کلمه موشن به معنای حرکت و رئال به معنایی واقعی تشکیل شده است، بدین معنا که یک شخص واقعی و حقیقی در جلوی دوربین قرار می گیرد. این ویدیو در بخش تیزر تبلیغاتی قرار دارد .

فیلم کوتاه

فیلم کوتاه یکی از سبک های تیزر تبلیغاتی است که با فیلمبرداری از شرکت یا خدمات شما برای ساخت مستند یا گزارشات به کمک جلوه های زیبا، نور پردازی و صدا برداری حرفه ای بهترین نوع تبلیغات است، که علاوه بر تبلیغی خاص و دیدنی باعث ایجاد حس نیاز در مخاطب نیز می گردد در فیلم کوتاه میتوانید سناریوهای طولانی تری را دنیال کنید.

تیزر تبلیغاتی چیست؟

تیزر تبلیغاتی چیست؟ این سبک تبلیغات ویدیویی به صورت مختصر در مدت زمان کوتاه به معرفی برند، محصولات و خدمات کسب وکارتان می‌ پردازد. تیزر تبلیغاتی خلاقانه برای کسب و کارها، آشنایی مخاطبان و مشتریان با کسب و کارها شما و تشویق آن ‌ها به مشتریان وفادار بهترین انتخاب است. این روزها با رشد و گسترش تکنولوژی در کنار حضور متعدد نرم افزار ساخت تیزر تبلیغاتی شما این قابلیت را دارید حتی ساخت تیزر تبلیغاتی با گوشی را هم انجام دهید و تبلیغات خود را در شبکه های اجتماعی و وبسایت منتشر نمایید. بیدار کردن حس کنجکاوی بیننده در رابطه با هدف تبلیغاتی مورد نظر یکی از ممتازترین تاثیرات تیزرهای تبلیغاتی است.

تعرفه تیزر تبلیغاتی 1402

چندین ساله شبکه های اجتماعی به محبوبترین فضا برای نمایش، فروش و خدمات برند تبدیل شده است. محتوای بصری چون تیزر تبلیغاتی کوتاه، خلاقانه و هدفمند طراحی می شوند تا کسب وکارتان را به رشد و توسعه برساند. در ادامه لیست تعرفه ساخت تیزر تبلیغاتی 1402 را منتشر کردیم.

خدمات رایگان

برای تمام پروژه های ویدیویی

ایده پردازی جذاب

سناریو نویسی حرفه ای

رنگ های سینمایی

جدول تعرفه خدمات

تعرفه خدمات سال 1402

سبک ویدیوزمان ویدیوتعرفه یک روزنمونه کار
موشن رئالحداکثر یک دقیقه3/000/000 تومان
تیزر رئالحداکثر یک دقیقه40/000/000 تومان
تیزر موزیکالحداکثر دو دقیقه150/000/000 تومان
تیزر محصولحداکثر یک دقیقه15/000/000 تومان
تیزر صنعتیحداکثر سه دقیقه15/000/000 تومان
فیلم کوتاهحداکثر سه دقیقه80/000/000 تومان

6 سبک حرفه ای تیزر تبلیغاتی + طراحی تیزرهای تبلیغاتی

تیزر تبلیغاتی رئال

همان طور که از اسم آن پیداست از افراد واقعی برای ساخت تیزر تبلیغاتی رئال کمک گرفته می شود. ویژگی اصلی این سبک از تیزر تبلیغاتی کوتاه در این است که به صورت غیر مستقیم با بیننده در رابطه با جنبه تبلیغاتی مورد نظر ارتباط می‌گیرد. همواره تیزرهای رئال مخاطبین بیشتری داشته نسبت به دیگر سبک ها داشته که به سرعت می توانید بر روی مخاطب تاثیر بگذارد و اعتماد او را جلب کند.

تیزر تبلیغاتی موشن رئال

این سبک تیزر تبلیغاتی همانطور که از نامش پیداست ترکیبی از سبک تبلیغاتی رئال و موشن گرافیک است. موشن رئال دقیقا ویژگی‌های دو سبک قبلی را یدک می‌کشد و ترکیبی از دنیای واقعی با وکتورهای انیمیشنی است.

تیزر تبلیغاتی موزیکال – لذت تماشای تبلیغاتی شاد

همانطور که از اسم ویدیو پیداست، ترکیب ترانه و موزیک با ویدیو رئال تبدیل به تیزر تبلیغاتی موزیکال میشود، این سبک از جذابیت بسیار بالایی در فضای وب برخوردار است و دنبال کنندگان شمارو بیشتر خواهد کرد.

تیزر تبلیغاتی صنعتی – نمایش قدرت صنعت

تیزر تبلیغاتی صنعتی یا فیلم صنعتی به صورت بسیار تخصصی و حرفه ای، تولیدات و همچنین مراکز و شرکت‌های تولیدی و کارخانه های بزرگ را نمایش می دهد.

تیزر تبلیغاتی معرفی محصول

تیزر تبلیغاتی محصول، به ویدیو‌هایی کوتاه گفته می شود که با رونمایی و  نحوه کارکرد محصول، ذهن مخاطب را درگیر محصول می کند. مجموعه کارگاهی، تجاری و کارخانه ی خود را در مدت زمانی کوتاه به کمک هنر تصویربرداری خلاقانه به تصویر بکشید. در طراحی انواع تیزرهای تبلیغاتی صنعتی امكانات، برتری ها نسبت به رقبا و نقاط قوت شما را برای مخاطب عام به روشنی نشان می دهد.

فیلم کوتاه

فیلم کوتاه یکی از ابزار های مهم و موثر برای دیده شدن است. یک فیلم کوتاه مانند ساخت مستند یا گزارشات حرفه‌ای درباره کسب و کارتان، در عین جذابیت می تواند تاثیر به‌ سزایی در سبقت شما از رقبا داشته باشد و جذب مخاطبان به برند شما داشته باشد.

مراحل سفارش تا آماده سازی تیزر تبلیغاتی

تماس با پلاسینگ

ارسال اطلاعات

آماده شدن سناریو

تایید و پرداخت هزینه

ضبط پروژه

تحویل پروژه

مراحل سفارش تیزر تبلیغاتی از ایده تا اجرا

هدف اصلی ساخت تیزر تبلیغاتی انتقال درست پیام به مخاطب است؛ برای طراحی تیزر تبلیغاتی قالب های متفاوتی به کار گرفته می شود که از پر طرفدار ترین قالب های تیزر تبلیغاتی می توان به داستانی، نمایشی، طنز و… اشاره کرد. در مقاله ای با عنوان همه چیز درباره تیزر تبلیغاتی نیز کاملا به این موضوع پرداخته ایم. توجه داشته باشید که در زمان ساخت تیزرهای تبلیغاتی چنانچه استراتژی درست و مناسبی در نظر بگیرید یا از نرم افزارهای ساخت تیزر تبلیغاتی به درستی کمک بگیرید، با تحریک حس کنجکاوی مخاطب می توانید آنها را ترغیب کنید تا به خرید یا استفاده از خدمات شما روی آورد. برای ساخت تیزر تبلیغاتی از سه مرحله زیر را باید طی کرد:

 • پیش از تولید؛
  در مرحله تمامی کار های مقدماتی مانند نوشتن سناریو(نمونه سناریو فیلم)، انتخاب لوکیشن ها، تجهیزات و برنامه ریزی صفر تا صد کار انجام می شود.
 • تولید؛
  در این مرحله بعد از انتخاب لوکیشن ها، تجهیزات و… ضبط پلان ها طبق برنامه ریزی های انجام شده توسط تیم تولید انجام می شود. در این مرحله می توانید از سیستم های حرفه ای کمک بگیرید و یا به کمک آموزش ساخت کلیپ تبلیغاتی با گوشی برای کسب وکار خود تیزرهای ساده مناسب تولید محتوای اینستاگرام را منتشر کنید.
 • پس از تولید.
  در این مرحله تمامی فایل های ضبط شده به تدوینگر داده می شود تا تدوینگر بهترین پلان های ضبط شده را کنار هم قرار می دهد و در نهایت پروژه به واحد اصلاح رنگ، نور و صداگذاری که گویندگی تیزر تبلیغاتی آن را آماده کرده است، تحویل داده می شود تا پروژه آماده تحویل شود.

مزایای بازاریابی با استفاده از تیزر تبلیغاتی

مزایای بازاریابی ویدیویی با استفاده از تیزرهای تبلیغاتی، بسیار زیاد است که در ادامه با برخی از این مزایای تیزر تبلیغاتی برای کسب ‌و کار ها آشنا می‌شویم.

 • جذب و جلب اعتماد مشتری؛
 • اعتبار دادن برند؛
 • برتری نسبت به رقبا؛
 • افزایش فروش؛
 • بهبود سئو؛
 • افزایش اعتبار برند.

با استفاده از تیزر تبلیغاتی خلاقانه و حرفه ای می توانید اعتماد مخاطبان را جلب کنید و آن ها را به مشتریان وفادار خود تبدیل کنید که این کار باعث فتح بازارهای گسترده مالی داخلی و خارجی می گردد.

نظرات مشتریان پلاسینگ

بعد از سفارش چه حسی داشتند

سوالات متداول

بیشترین سوالاتی که پرسیده شده

ساخت و تهیه تیزر تبلیغاتی حرفه ای به تجهیزات، کیفیت کار و نوع تیزر تبلیغاتی شما دارد و در زمان سفارش زمان حدودی تویل پروژه به شما اعلامخ می شود.

 

 
 

 

 

 • تماس با کارشناسان پلاسینگ؛
 • دریافت مشاوره؛
 • ارسال توضیحات کوتاه از کسب و کار برای نوشتن سناریو؛
 • ارسال سناریو برای گرفتن تایید شما؛
 • انتخاب تجهیزات، لوکیشن، بازیگر و...؛
 • پرداخت هزینه کامل پروژه و شروع تولید آن؛
 • آماده سازی پروژه و تحویل در زمان اعلامی.

بله شما می توانید یک بار پروژه خود را اصلاح کنید اما هر تغییر که باعث شود پروژه از نو ساخته شود مشمول هزینه می شود.

تیزر تبلیغاتی یکی از بهترین روش های تبلیغات که تاثیرگذار و جذابیت زیادی دارد، که امروزه بسیاری از کسب و کار ها به تهیه این مدل ویدیوی تبلیغاتی روی آورده اند. فیلم موزیکال قدردانی، کلیپ تبلیغاتی و فیلم کوتاه تبلیغاتی که کسب و کارهای شما را به بهترین  شکل نمایش دهد، بهترین گزینه تبلیغات ویدئوی کسب وکار هستند.

 
 

 

 

تاثیرگذاری تیزر تبلیغاتی به عوامل از جمله انتخاب سناریو، کاراکتر و... بستگی دارد که هر ویدیو برای هدف خاصی تولید می شود برای انتخاب نوع تیزر تبلیغاتی لازم است از قبل بدانید برای چه هدفی می خواهید تیزر تهیه کنید تا مشاوران ما مناسب ترین نوع تیزر را به شما پیشنهاد دهند.

ایمیل خود را وارد کنید

اولین نفر از تخفیفات با خبر شوید