تیزر تبلیغاتی

مشتریان وفادار برای رونق هر کسب و کاری مهم ترین بخش هستند و تا زمانی که برند و خدمات خود را به درستی معرفی نکنید مخاطبان جذب شما نمی شوند. بهترین راه برای دیده شدن ساخت تیزر تبلیغاتی است که می تواند قدم بزرگی در راستای شناخت بهتر محصولات یا خدمات خود باشد؛ در واقع تیزر تبلیغاتی به کمک زیبایی های بصری و دادن سر نخ هایی به مخاطب، حس کنجکاوی او را بر می انگیزد و هدفش این است که مخاطبان جذب شما شوند.

خدمات تیزر تبلیغاتی

انواع سبک های تیزر تبلیغاتی

تیزر رئال

تیزر تبلیغاتی رئال از عناصر واقعی صحنه تصویر برداری می شود که ممکن است یک شرکت، کارخانه، محصول و… باشد یا با توجه به سناریو نوشته شده از بازیگر و مجری در تیزر تبلیغاتی رئال استفاده کرد. اکثر اگهی های تبلیغاتی که در رسانه های تصویری و شبکه های اجتماعی پخش می شود، از نوع تیزر های رئال هستند

موشن رئال

موشن رئال برای شرکت ها و سازمان هایی که قصد معرفی رسمی خدمات یا محصولات خودشان را دارند استفاده می شود، موشن رئال از دو کلمه موشن به معنای حرکت و رئال به معنایی واقعی تشکیل شده است، بدین معنا که یک شخص واقعی و حقیقی در جلوی دوربین قرار می گیرد. این ویدیو در بخش تیزر تبلیغاتی قرار دارد .

فیلم کوتاه

فیلم کوتاه یکی از سبک های تیزر تبلیغاتی است که با فیلمبرداری از شرکت یا خدمات شما برای ساخت مستند یا گزارشات به کمک جلوه های زیبا، نور پردازی و صدا برداری حرفه ای بهترین نوع تبلیغات است، که علاوه بر تبلیغی خاص و دیدنی باعث ایجاد حس نیاز در مخاطب نیز می گردد در فیلم کوتاه میتوانید سناریوهای طولانی تری را دنیال کنید.

چرا تیزر تبلیغاتی پلاسینگ

آژانس دیجیتال مارکتینگ پلاسینگ یک شرکت تولید کننده تیزر تبلیغاتی است که امکان سفارش ویدیو تبلیغاتی مانند تیزر رئال، موشن رئال و فیلم کوتاه را به صورت آنلاین فراهم کرده که هیچ نیازی به مراجعه حضوری نیست و کلیه کار ها بصورت آنلاین انجام می شود. ویژگی های مهم سفارش تیزر تبلیغاتی به آژانس دیجیتال مارکتینگ پلاسینگ:

 • سرعت تحویل بالا؛
 • کیفیت مناسب؛
 • قیمت مقرون به صرفه.

خدمات رایگان

برای تمام پروژه های ویدیویی

ایده پردازی جذاب

سناریو نویسی حرفه ای

رنگ های سینمایی

جدول تعرفه خدمات

تعرفه خدمات سال 1402

سبک ویدیوتعرفه هر ثانیهتعرفه هر دقیقهنمونه کار
موشن رئال36/000 تومان2/200/000 تومان
تیزر رئال165/000 تومان 10/000/000 تومان
فیلم کوتاهتماس بگیریدتماس بگیرید
سبک ویدیوهر دقیقهنمونه
موشن رئال2/200/000 تومان
تیزر رئال10/000/000 تومان
فیلم کوتاه تماس بگیرید

انواع تیزر تبلیغاتی

تیزر تبلیغاتی رئال

تیزر تبلیغاتی رئال همان طور که از اسم آن پیداست از افراد واقعی برای ساخت آن کمک گرفته می شود. ویژگی اصلی این سبک از ویدیو ها در این است که بدون آن که بیننده متوجه شود، جنبه تبلیغاتی خواهد داشت. همواره تیزرهای رئال مخاطبین بیشتری داشته نسبت به دیگر سبک ها داشته که به سرعت می توانید بر روی مخاطب تاثیر بگذارد و اعتماد او را جلب کند.

موشن رئال

این سبک تیزر تبلیغاتی همانطور که از نامش پیداست ترکیبی از سبک تبلیغاتی رئال و موشن گرافیک است. موشن رئال دقیقا ویژگی‌های دو سبک قبلی را به یدک می‌کشد و ترکیبی از دنیای واقعی با وکتور های انیمیشنی است.

تیزر موزیکال

همانطور که از اسم ویدیو پیداست، ترکیب ترانه و موزیک با ویدیو رئال تبدیل به تیزر موزیکال میشود، این سبک از جذابیت بسیار بالایی در فضای وب برخوردار است و دنبال کنندگان شمارو بیشتر خواهد کرد.

فیلم کوتاه

فیلم کوتاه یکی از ابزار های مهم و موثر برای دیده شدن است. یک فیلم کوتاه مانند ساخت مستند یا گزارشات حرفه‌ای درباره کسب و کارتان، در عین جذابیت می تواند تاثیر به‌ سزایی در سبقت شما از رقبا داشته باشد و جذب مخاطبان به برند شما داشته باشد.

تعرفه تیزر تبلیغاتی

چندین ساله شبکه های اجتماعی به محبوبترین فضا برای نمایش، فروش و خدمات برند تبدیل شده است. محتوای بصری مانند عکاسی های تبلیغاتی و صنعتی، تیزر های تبلیغاتی و طراحی گرافیک از مهم ترین ابزار های تولید محتوا هستند. اما تیزر تبلیغاتی جذاب، خلاق و هدفمند تاثیر بسزایی در رشد و توسعه مخاطب دارد که مخاطب شما را به تهیه محصول یا خدمت تشویق می کند و با چیدن یک استراتژی درست شما را به آنچه که می خواهید می رساند. حال ما در آژانس دیجیتال مارکتینگ پلاسینگ، با ارائه خدمات متنوع و خلاق در حوزه ساخت تیزر تبلیغاتی همراه شما هستیم.

مراحل سفارش تا آماده سازی تیزر تبلیغاتی

تماس با پلاسینگ

ارسال اطلاعات

آماده شدن سناریو

تایید و پرداخت هزینه

ضبط پروژه

تحویل پروژه

مراحل ساخت تیزر تبلیغاتی

هدف اصلی تیزر تبلیغاتی انتقال درست پیام به مخاطب است؛ برای ساخت تیزر قالب های متفاوتی به کار گرفته می شود که از پر طرفدار ترین قالب های تیزر تبلیغاتی می توان به داستانی، نمایشی، طنز و… اشاره کرد. در زمان ساختن تیزر چنانچه استراتژی درست و مناسبی در نظر گرفته شود با تحریک حس کنجکاوی مخاطب می توان وی را ترغیب کرد تا به خرید یا استفاده از خدمات شما روی آورد. برای ساخت تیزر از سه مرحله زیر را باید طی کرد:

 • پیش از تولید؛
  در مرحله تمامی کار های مقدماتی مانند نوشتن سناریو، انتخاب لوکیشن ها، تجهیزات و برنامه ریزی صفر تا صد کار انجام می شود.
 • تولید؛
  در این مرحله بعد از انتخاب لوکیشن ها، تجهیزات و… ضبط پلان ها طبق برنامه ریزی های انجام شده توسط تیم تولید انجام می شود.
 • پس از تولید.
  در این مرحله تمامی فایل های ضبط شده به تدوینگر داده می شود تا تدوینگر بهترین پلان های ضبط شده را کنار هم قرار می دهد و در نهایت پروژه به واحد اصلاح رنگ، نور و صداگذاری تحویل داده می شود تا پروژه آماده تحویل شود.

نظرات مشتریان پلاسینگ

بعد از سفارش چه حسی داشتند

سوالات متداول

بیشترین سوالاتی که پرسیده شده

ساخت و تهیه تیزر تبلیغاتی به تجهیزات، کیفیت کار و نوع تیزر تبلیغاتی شما دارد و در زمان سفارش زمان حدودی تویل پروژه به شما اعلامخ می شود.

 • تماس با کارشناسان پلاسینگ؛
 • دریافت مشاوره؛
 • ارسال توضیحات کوتاه از کسب و کار برای نوشتن سناریو؛
 • ارسال سناریو برای گرفتن تایید شما؛
 • انتخاب تجهیزات، لوکیشن، بازیگر و...؛
 • پرداخت هزینه کامل پروژه و شروع تولید آن؛
 • آماده سازی پروژه و تحویل در زمان اعلامی.

بله شما می توانید یک بار پروژه خود را اصلاح کنید اما هر تغییر که باعث شود پروژه از نو ساخته شود مشمول هزینه می شود.

تیزر تبلیغاتی یکی از بهترین روش های تبلیغات که تاثیرگذار و جذابیت زیادی دارد، که امروزه بسیاری از کسب و کار ها به تهیه این مدل ویدیوی تبلیغاتی روی آورده اند.

تاثیرگذاری تیزر تبلیغاتی به عوامل از جمله انتخاب سناریو، کاراکتر و... بستگی دارد که هر ویدیو برای هدف خاصی تولید می شود برای انتخاب نوع تیزر تبلیغاتی لازم است از قبل بدانید برای چه هدفی می خواهید تیزر تهیه کنید تا مشاوران ما مناسب ترین نوع تیزر را به شما پیشنهاد دهند.

ایمیل خود را وارد کنید

اولین نفر از تخفیفات با خبر شوید