موشن گرافیک اقتصادی و ارزان

اولین و مهم‌ترین مزیتی که باعث محبوبیت موشن گرافیک می‌شود جذابیت آن است. عموما در موشن گرافی از تصاویر ساده استفاده می‌شود، که پیچیدگی‌های طراحی خاصی ندارند. در این سبک، ترکیب و هماهنگی بین رنگ‌ها و طرح‌ها به گونه‌ای است که یک هماهنگی جذاب ایجاد می‌شود. از این رو، تصاویر در این نوع از محتواهای ویدیویی به گونه‌ای طراحی می‌شوند که با حضور رنگ‌های پررنگ کنار هم، یک هارمونی بین آن‌ها ایجاد شود.

لوگو پلاسینگ

چرا موشن گرافیک اقتصادی و ارزان

شما تماشای محتوا را به صورت ویدیویی ترجیح می دهید یا متنی؟ طبیعتا تاثیر فیلم ها و کلیپ ها در جذب مخاطب را نمی توان انکار کرد زیرا 82 درصد مخاطبان عاشق تماشای فیلم و ویدیو هستند! بنابراین باید از ویدیو در کسب و کار استفاده کنید. ویدیوهای موشن گرافیک تاثیر زیادی بر رشد کسب و کارها دارند. موشن گرافی محتوای شما را جذاب تر می کند. تاثیر موشن گرافیک اقتصادی پلاسینگ بر کسب و کارها در حال حاضر آنقدر زیاد است که نمی توان به راحتی از کنار آن گذشت. عصر، عصر اطلاعات است! البته این کلمه از اوایل دهه 90 استفاده می شود و می توان گفت الان عصر انفجار اطلاعات است! ذائقه مخاطب در سال های اخیر بسیار تغییر کرده است و بیشتر مخاطبان سختگیر شده اند، توقعات مردم بالا رفته و جذب هیچ محتوایی نمی شوند. در نتیجه رساندن پیام تجاری به مخاطب بسیار دشوارتر از همیشه است. اما با پیشرفت تکنولوژی موشن گرافیک کار جلب توجه بیننده بسیار آسان کرده است. در انتهای این متن می توانید تعدادی از نمونه کار موشن گرافیک اقتصادی آژانس دیجیتال مارکتینگ پلاسینگ را مشاهده کرده و برای کسب و کار خود سفارش دهید.

شما تماشای محتوا را به صورت ویدیویی ترجیح میدهید یا متنی؟ طبیعتا تاثیر فیلم ها و کلیپ ها در جذب مخاطب را نمی توان انکار کرد زیرا 82 درصد مخاطبان عاشق تماشای فیلم و ویدیو هستند! بنابراین باید از ویدیو در کسب و کار استفاده کنید. ویدیوهای موشن گرافیک تاثیر زیادی بر رشد کسب و کارها دارند. موشن گرافیک محتوای شما را جذاب تر می کند. تاثیر موشن گرافیک اقتصادی پلاسینگ بر کسب و کارها در حال حاضر آنقدر زیاد است که نمی توان به راحتی از کنار آن گذشت. عصر، عصر اطلاعات است! البته این کلمه از اوایل دهه 90 استفاده می شود و می توان گفت الان عصر انفجار اطلاعات است! ذائقه مخاطب در سال های اخیر بسیار تغییر کرده است و بیشتر مخاطبان سختگیر شده اند، توقعات مردم بالا رفته و جذب هیچ محتوایی نمی شوند. در نتیجه رساندن پیام تجاری به مخاطب بسیار دشوارتر از همیشه است. اما با پیشرفت تکنولوژی موشن گرافیک کار جلب توجه بیننده بسیار آسان کرده است. در انتهای این متن می توانید تعدادی از نمونه کارها موشن گرافیک اقتصادی آژانس دیجیتال مارکتینگ پلاسینگ را مشاهده کرده و برای کسب و کار خود سفارش موشن گرافیک دهید.

خواندن کمتر مشاهده

موشن گرافیک (انیمیشن)

سبک شلوغ با رنگ های جذاب

موشن گرافیک مینیمال

سبک خلوت با رنگ های سازمانی

سفارش ساخت موشن گرافیک را ثبت کنید

اگر به فکر متحول کردن کسب و کار خود هستید همین الان با توجه به بودجه خود در واتس اپ یا تلگرام به ما پیام دهید و موشن گرافیک اقتصادی خود را سفارش دهید، ما در هر ساعت از شبانه روز آماده دریافت سفارشات شما هستیم.

سوالات متداول

بیشترین سوالاتی که پرسیده شده

در حالت کاملا عادی بین 5 الی 6 روز ولی در هفته های پر سفارش معمولا بین 10 الی 12 روز طول تحویل موشن گرافیک زمان خواهد برد.

شما باید برای سفارش موشن گرافیک خود ابتدا به صورت عامیانه یک متن کوتاه از توضیحات کسب و کار خود ارسال ارسال کنید تا توسط نویسندگان پلاسینگ تبدیل به سناریو شود، لوگو مجموعه خود همراه راه های ارتباطی که نیاز هست در انتهای ویدیو به نمایش آورده شود را ارسال کنید، چنانچه از تصاویر خاصی که مد نظرتون هست استفاده شود در همراه موارد بالا ارسال کنید.

بله، شما می توانید یک بار پروژه خود را اصلاح کنید اما هر تغییر که باعث ساخت پروژه جدید شود، مشمول هزینه می شود.

زمانی که سناریو کار برای شما ارسال شود و به تایید شما برسد، کل هزینه به صورت کامل دریافت می‌شود .

  1. تماس با کارشناسان پلاسینگ
  2. دریافت مشاوره و انتخاب سبک مورد نظر
  3. ارسال توضیحات کوتاه از کسب و کار در پیام رسان ها
  4. تهیه سناریو و ارسال آن برای به تایید رسیدن شما
  5. تولید پروژه و تحویل در زمان اعلامی