سفارش طراحی گرافیک

آژانس دیجیتال مارکتینگ پلاسینگ آماده ارائه‌ی انواع خدمات طراحی گرافیک مانند: طراحی تصویرسازی، طراحی کاراکتر، طراحی اینفوگرافیک، طراحی بنر سایت، طراحی فتومونتاژ، طراحی جلد کتاب. در این صفحه تعرفه انواع طراحی گرافیک و نمونه کارها به صورت تفکیک شده قرار داده شده است، که می‌توانید مشاهده کنید. برای ثبت تجربه‌ای بی نظیر، سفارش طراحی گرافیک خود را به ما بسپارید.

خدمات طراحی گرافیک پلاسینگ

تمام سبک های طراحی گرافیک

موشن گرافیک موزیکال

طراحی تصویرسازی

برای تجسم تصویری یک موضوع جهت نمایش و درک بهتر مفهوم آن، از تصویرسازی استفاده می‌شود. از تصویرسازی در کتاب ها، مجلات، تهیه و ساخت موشن گرافیک ها و … استفاده می‌شود. تصويرسازی به برندینگ شما کمک می‌کند، به صورتی که مخاطبان تنها با دیدن تصویر، بدون خواندن متن یا شعار تبلیغی، کسب وکار و خدمات شما را به یاد می‌آورد.

طراحی کاراکتر

طراحی کاراکتر

کاراکتر یا شخصیت تبلیغاتی در واقع یک مسکات یا اثر هنری گرافیکی است که با اشکال هندسی یا مدادهای دیجیتال طراحی می‌شود. در طراحی کاراکتر، کاراکتر تبلیغاتی به عنوان یک موجود یا مسکات کوچک داستانی، کارتونی، حیوانی، انسانی یا غیرانسانی در نظر گرفته می‌شود، که یک طراحی خصوصی خواهد بود و باعث برندسازی کسب وکار و خدمات آن می‌شود.

اینفوموشن

طراحی اینفوگرافیک

به مجموعه‌ای از تصاویر، نمودارها و متن، اینفوگرافیک گفته می‌شود که نمایی کلی از موضوعی را به صورت ساده بیان می‌کند. اینفوگرافیک، یک ابزار ارزشمند برای ارتباط بصری است که دارای انواع اقتصادی، اختصاصی و ترکیبی است. تصاویر در اینفوگرافیک علاوه بر جذابیت بالا، در درک محتوا به مخاطب بسیار کمک می‌کنند و باعث جذب مخاطب بیشتر خواهد شد.

بنر سایت

طراحی بنر سایت

بنر سایت شامل تصویر و متنی است که پیغام یا رویداد را به کاربران منتقل می‌کند. این بنرها توی سایت شما قرار می‌گیرند تا بخشی از خدمات مهم شما رو به صورت پررنگ تر مورد توجه مخاطبان قرار دهند. با طراحی بنرهای اختصاصی می‌توانید کاربران رو از اخبار مهم سایت خود مطلع کرده و یا به صفحات ویژه راهنمایی کنید.

موشن فتومونتاژ

طراحی فتومونتاژ

در فتومونتاژ قسمت‌ های مختلف تصاویر مجزا با هدف ایجاد تصاویر جذاب ‌تر و هنرمندانه ‌تر با جلوه‌ های ویژه ترکیب می‌شوند، به صورتی که تصویر نهایی آنقدر واقعی است که قسمت‌ های مختلف تشکیل ‌دهنده آن را نمی‌توان به وضوح از هم متمایز کرد. با طراحی موشن فتومونتاژ می‌توان به معرفی محصول و خدمات، و اطلاع رسانی ها پرداخت.

جلد کتاب

طراحی جلد کتاب

اولین و اساسی ترین بخشی که مخاطبان در نگاه اول متوجه آن خواهند شد، جلد کتاب است. جلد کتاب نشان دهنده‌ی ذوق و سلیقه طراح است و موجب قضاوت در مورد محتوای کتاب خواهد شد. پس اگر حرفه‌ای طراحی شود توجه و نظر خریدار را به خود جلب می‌کند؛ و همچنین در ایجاد تصویر ذهنی پایدار و قوی در ذهن خواننده بسیار تاثیر خواهد داشت.

طراحی رابط کاربری

طراحی UI سایت

طراحی رابط کاربری فرایند ساخت رابط ها در نرم افزار، سایت، اپلیکیشن های موبایل است که با تمرکز بر کاربرد پسند بودن ظاهر یا سبک و راحتی استفاده کاربران اجرا می‌شود. رابط کاربری با ایجاد بستر تعامل میان کاربر و سایت، پیام کاربر را به درستی منتقل می کند و نیازها و خواسته های آنها را برآورده می سازد. طراحی رابط کاربری یک سایت منحصر بفرد و بروز باعث می‎شود تا یک کودک هم به راحتی بتواند با سایت شما کار کند.

طراحی کاتالوگ

طراحی کاتالوگ و بروشور

طراحی کاتالوگ و بروشور از تلفیق رنگ، متن، محصول، تصویر و تکنیک های چاپ و صفحه بندی به همراه طرح های بصری با پیام های متفاوت طراحی می شود که با خلاقیت و فرایند تفکر طراح عجین می گردد. طراحی جذاب توجه مشتریان بالقوه را نسبت به محصول و کسب و‌کارتان بیشتر می کند. کاتالوگ‌ یا بروشورها ارتباط مستقیم بین مشتریان و تولیدکننده در مسیر برندینگ برقرار می کند.

چرا طراحی گرافیک پلاسینگ

طراحی های گرافیکی به دلیل جذابیت و تاثیرگذاری بالا، از بهترین روش های تبلیغاتی هستند که علاوه بر افزایش جذب مخاطب و فروش محصولات و خدمات شما، باعث می‌شوند برند شما در ذهن مخاطب ماندگاری بسیار بالاتری خواهد داشت.

مجموعه پلاسینگ با بیش از پنج سال سابقه، دارای متخصصین طراح گرافیک است که به شما در ساخت انواع طراحی گرافیکی کمک می‌کند تا برای تبلیغات خود از بهترین طرح ها استفاده کرده و با جذب مخاطبین بالا، علاوه بر برندسازی، کسب و کار خود را توسعه و گسترش دهید.

مزایای طراحی گرافیک پلاسینگ

کسانی که از طراحی گرافیکی برای تبلیغات کسب و کار خود استفاده می‌کنند، این روش را از بهترین تجربیات تبلیغاتی خود می‌دانند. مزایای انواع طراحی گرافیکی عبارتند از:

 • از طراحی تصویرسازی در کتاب ها، مجلات، ساخت موشن گرافیک و … استفاده می‌شود، که باعث جلب توجه و جذب مخاطب می‌شوند.
 • اگر در فضای وب یا شبکه های اجتماعی فعالیت می‌کنید، طراحی کاراکتر بسیار مناسب تبلیغات شماست زیرا علاوه بر برندسازی شما، مخاطبان را به کاربران دائمی شما تبدیل خواهد کرد.
 • اگر دارای شرکت یا سازمانی هستید، طراحی اینفوگرافیک بهترین روش برای تبلیغات و معرفی درست کسب وکار شما خواهد بود.
 • طراحی بنر سایت یکی از روش های کاربردی برای اطلاع رسانی و راهنمایی کاربران در سایت است، که موجب جلب توجه و افزایش جذب کاربران خواهد شد.
 • طراحی فتومونتاژ به معرفی بهتر محصول و خدمات شما کمک می‌کند. اگر در اینستاگرام فعالیت دارید، فتومونتاژ بسیار مناسب پست‌های شما خواهد بود و باعث می‌شود پیجی جذاب داشته باشید.
فتومونتاژ

مراحل سفارش تا آماده سازی طراحی گرافیک

تماس با پلاسینگ

ارسال اطلاعات کسب و کار

تایید و پرداخت هزینه

تهیه استوری بورد

تحویل پروژه

نرم افزار های طراحی گرافیک

آژانس دیجیتال مارکتینگ پلاسینگ برای ساخت انواع طراحی گرافیک تبلیغاتی از نرم افزار های زیر استفاده می‌کند:

 • نرم افزار ایلوستریتور (Illustrator)؛
  نرم افزار ایلاستریتور جهت طراحی و تصویرسازی در زمینه‌های مختلف استف که با ابزارهای بسیار قدرتمند و کاربردی خود، در ارائه انواع طراحی گرافیک جذاب بسیار کمک می‌کند. به طوری که هیچگاه برای پیاده‌سازی و اجرای ایده خود کمبودی در ابزارهای آن نخواهید داشت.
  طراحان مجموعه پلاسینگ از این نرم افزار برای طراحی انواع طرح های گرافیکی مانند دیاگرام، نمودار، لوگو، فونت، وکتورها و کاراکتر تبلیغاتی و همینطور تصویرسازی استفاده می‌کنند.
 • نرم افزار فتوشاپ (photoshop).
  در ساخت و ویرایش طرح های گرافیکی از نرم افزار فتوشاپ استفاده می‌شود. با این نرم افزار می‌توان تصویرسازی را به صورت دو بعدی برای موشن گرافیک، طراحی بنر سایت، فتومونتاژ و اینفوگرافیک را انجام داد. همچنین تدوین تصاویر و رتوش عکس به سادگی انجام می‌شود و رنگ بندی تصاویر را نیز به راحتی می‌توان تغییر داد، یا بر روی آن فیلترهایی اعمال کرد.

انواع طراحی گرافیک ساخته شده در آژانس دیجیتال مارکتینگ پلاسینگ دارای کیفیتی بسیار بالا هستند. شما می‌توانید با سفارش طراحی گرافیک به تیم پلاسینگ و انتشار آن در شبکه های اجتماعی، وب سایت های برند خود و تمام رسانه های تصویری، به معرفی بهتر و جذب مخاطبان بیشتر بپردازید.

 

فتومونتاژ
فتومونتاژ
فتومونتاژ

نظرات مشتریان پلاسینگ

بعد از سفارش چه حسی داشتند

تمام طراحی ها در پلاسینگ بین 48 تا 72 ساعت آماده می‌شوند.

 • تماس با کارشناسان پلاسینگ؛
 • دریافت مشاوره و انتخاب سبک مناسب؛
 • ارسال توضیحات کوتاه از کسب و کارو موارد؛
 • پرداخت هزینه کامل پروژه و شروع تولید آن؛
 • آماده سازی پروژه و تحویل در زمان اعلامی.

توجه به رقابتی بودن قیمت های پلاسینگ و سفارشات بالا برای این موارد بعد از تماس و مذاکره با مدیر فروش پلاسینگ می‌توان تصمیم نهایی را گرفت.

بله شما می توانید یک الی دو بار پروژه خود را اصلاح کنید اما هر تغییر که باعث شود پروژه از نو ساخته شود مشمول هزینه می شود.

بله ، بعد از تکمیل بدون پرداخت هزینه فایل اصلی پروژه به صورت فشرده براتون ارسال میکنیم.

 
 

 

 

سوالات متداول

بیشترین سوالاتی که پرسیده شده

ایمیل خود را وارد کنید

اولین نفر از تخفیفات با خبر شوید

[mc4wp_form id="77"]