موشن گرافیک

همکاری با گروه پلاسینگ شروع خوشبختی کسب کار شماست ، با ما به تجربه ای بی نظیر از خدمات ویدیویی، ساخت موشن گرافیک و… دست پیدا خواهید کرد و در این دنیای پر زرق و برق بهتر دیده خواهید شد از رقبای خود یک سر و  گردن بالاتر باشید، تا دیر نشده برای ساخت موشن گرافی خودتون اقدام کنید و سفارشتون ثبت کنید

خدمات موشن گرافیک پلاسینگ

تمام سبک های ویدیویی

موشن گرافیک اقتصادی

موشن گرافیک اقتصادی یکی از سبک های موشن گرافیک است که از ترکیب وکتور ها و المان ها با حرکت و انیمیشن کمتر برای ایجاد ویدیو هایی با جلوه هایی زیبا است، موشن گرافیک اقتصادی نسبت به پروژه های دیگر ارزان تر و سریع تر است اما در نظر داشته باشید که پیام شما را به درستی به مخاطب منتقل می کند.

موشن گرافیک اختصاصی

موشن گرافیک اختصاصی یکی از سبک های موشن گرافیک است که از طراحی وکتور ها و المان ها شخصی سازی شده برای ایجاد ویدیوهایی با جلوه هایی زیبا است، موشن گرافیک اختصاصی بهترین نوع تبلیغات به شمار می رود که علاوه بر تبلیغی خاص و دیدنی به برندینگ شرکت و خدمات شما کمک می کند.

موشن گرافیک سه بعدی

موشن گرافیک سه بعدی یکی از سبک های موشن گرافیک است که از طراحی وکتور ها و المان ها شخصی سازی شده برای ایجاد ویدیوهایی با جلوه هایی زیبا و نمایش آن به صورت سه بعدی است، موشن گرافیک سه بعدی بهترین نوع تبلیغات است که با ایجاد حس واقعی بودن ویدیو ها به ترغیب مخاطبین برای استفاده از خدمات و محصولات کمک می کند.

موشن وایت برد

موشن وایت برد یکی از سبک های موشن گرافیک است که همزمان با صحبت‌ های گوینده، تمام وکتور ها و المان ها توسط دستی که در تصویر وجود دارد نقاشی می‌ شود. در ساخت موشن وایت برد فقط تصاویر و عناوین مهم به نمایش گذاشته می‌ شوند و کمتر به جزئیات پرداخته می شود.

استاپ موشن

استاپ موشن یکی از سبک های موشن گرافیک است از حرکت فریم به فریم اشیاء عکاسی می شود در نهایت با کنار هم قرار دادن عکس ها و نمایش متوالی آن ها، این حس به مخاطب القا می شود که همه کاراکتر های این داستان زنده هستند و حرکت می کنند.

کمیک موشن

کمیک موشن یکی از سبک های موشن گرافیک است که در آن به طراحی‌ ها و تصویرسازی ‌های دو بعدی هنرمندان عرصه کمیک بوک، زندگی متحرک داده می شود تا بتوان داستان را عمیق تر روایت کند، کمیک موشن طرفداران زیادی دارد.

موشن استوری

موشن استوری یکی از سبک های موشن گرافیک است، این نوع موشن گرافیک مخصوص شبکه های اجتماعی است که در بسترهایی مانند اینستاگرام و روبیکا برای معرفی رویداد ها، جشنواره ها، محصولات و… استفاده می شود. به کمک موشن استوری می توانید تبلیغات موثری داشته باشید و مخاطبان بیشتری را جذب برند خود کنید.

موشن گرافیک موزیکال

موشن گرافیک موزیکال یکی از سبک های موشن گرافیک است که با اضافه کردن یک ترانه شاد، و حرکت جذاب کاراکترها به وجود میاید. موشن گرافیک موزیکال در حال حاضر بخاطر ترانه جذابی که دارد ، این امکان را دارد که در شبکه های اجتماعی بیشتر دیده شود.

اینفوموشن

اینفوموشن یکی از سبک های موشن گرافیک است که به نمایش تصویری داده‌ ها و اطلاعات می پردازد. از اینفوگرافیک ‌برای بیان مسائل پیچیده و ناملموس به ساده‌ترین شکل ممکن استفاده می شود. شما میتونید در اینفوموشن گزارش و خدمات یک بخش و مجموعه را به نمایش بگذارید.

موشن شرکتی

موشن شرکتی یکی از سبک های موشن گرافیک است که از آن برای معرفی رسمی خدمات یا محصولات شرکت ها و سازمان ها استفاده می شود؛ در موشن شرکتی می توانید اطلاعاتی کافی درباره همایش، سمینار، نمایشگاه و… مخاطبان خود دهید و آن ها را نسبت به برند و خدمات خود آگاه کنید.

موشن فتومونتاژ

موشن فتومونتاژ یکی از سبک های موشن گرافیک است که از ادغام تصاویر با وکتور ها و المان ها برای ایجاد ویدیوهایی با جلوه هایی زیبا و فراتر از واقعیت است، در موشن فتومونتاژ بهترین نوع تبلیغات برای محصولات فیزیکی به شمار می رود که علاوه بر تبلیغی خاص و دیدنی باعث ایجاد حس نیاز در مخاطب نیز می گردد.

کلیپ (اسلایدشو)

کلیپ و نماهنگ یکی از سبک های موشن گرافیک است که تمام تصاویر، ویدیو ها و رویداد های آن واقعی هستند؛ در طراحی کلیپ و نماهنگ طراح هیچ گونه حق دخل و تصرف در ویدیو را ندارد و باید آن را به همان شكلی که در واقعیت اتفاق افتاده، روایت کند.

خدمات رایگان

برای تمام پروژه های ویدیویی

نریشن آقا و خانم رایگان

سناریو نویسی حرفه ای

موشن لوگو انتهای ویدیو

تحویل پروژه در 7 روز کاری

افکت های صوتی رایگان

جدول تعرفه خدمات

تعرفه خدمات سال 1402

سبک ویدیوتعرفه هر ثانیهتعرفه هر دقیقهنمونه کار
موشن گرافیک اقتصادی33/000 تومان2/000/000 تومان
اینفوموشن65/000 تومان4/000/000 تومان
موشن شرکتی33/000 تومان2/000/000 تومان
موشن وایت برد65/000 تومان4/000/000 تومان
کلیپ و نماهنگ33/000 تومان2/000/000 تومان
کمیک موشن90/000 تومان5/500/000 تومان
موشن گرافیک موزیکال250/000 تومان15/000/000 تومان
موشن دوبعدی اختصاصی200/000 تومان12/000/000 تومان
استاپ موشن33/000 تومان2/000/000 تومان
موشن استوری45/000 تومان700/000 تومان (15s)
لوگو موشن50/000 تومان500/000 تومان (10s)
موشن فتومونتاژ33/000 تومان2/000/000 تومان (20s)
موشن گرافیک سه بعدیتماس بگیریدتماس بگیرید
سبک ویدیوهر دقیقهنمونه
موشن اقتصادی2/000/000 تومان
اینفوموشن4/000/000 تومان
موشن شرکتی2/000/000 تومان
موشن وایت برد4/000/000 تومان
کلیپ و نماهنگ2/000/000 تومان
کمیک موشن5/500/000 تومان
موشن موزیکال15/000/000 تومان
موشن اختصاصی12/000/000 تومان
استاپ موشن2/000/000 تومان
موشن استوری700/000 تومان (15s)
لوگو موشن500/000 تومان (10s)
موشن فتومونتاژ2/000/000 تومان(20s)
موشن سه بعدیتماس بگیرید

نرم افزار های تولید موشن گرافیک

آژانس دیجیتال مارکتینگ پلاسینگ برای ساخت انواع موشن گرافیک تبلیغاتی در شبکه های اجتماعی از نرم افزار های زیر استفاده می کند:

 • نرم افزار ایلستریتور و فتوشاپ (Illustrator & photoshop)؛
  در ابتدا تصویر سازان به کمک نرم افزار های ایلستریتور و فتوشاپ به طراحی وکتور ها، کاراکتر ها و تایپوگرافی ها می پردازند.
 • نرم افزار افتر افکت (After Effects)؛
  در ادامه انیماتور تمام وکتور ها و کاراکتر های لایه بندی شده را از تصویرساز تحویل می گیرد تا شروع به طراحی، ساخت و انیمیت آن ها کند؛ نرم افزار افترافکت یکی از بهترین و پیشرفته ترین نرم افزار ها برای ساخت موشن گرافیک های دو بعدی است.
 • نرم افزار سینمافوردی (Cinema 4D)؛
  اگر ویدیو تبلیغاتی مد نظر سه بعدی باشد، انیماتور تمام وکتور ها و کاراکتر های طراحی شده را از تصویر ساز تحویل می گیرد و شروع به طراحی، ساخت و انیمیت آن با استفاده از نرم افزار سینما فوردی می کند که مناسب ترین نرم افزار برای ساخت موشن گرافیک های سه بعدی است.
 • نرم افزار پریمیر (Premire).
  اگر کلیپ تبلیغاتی مد نظر رئال باشد، پس از ضبط ویدیو توسط مجری فایل ضبط شده به تدوینگر تحویل داده می شود تا تدوینگر به افزودن موسیقی، جلو های ویژه و ادیت آن اقدام کند؛ نرم افزار پریمیر یکی از پیشرفته ترین نرم افزار برای ادیت ویدیو هاست.

تمام موشن گرافیک ساخته شده در آژانس دیجیتال مارکتینگ پلاسینگ دارای کیفیت بالا است که با بهترین و جدید ترین نرم افزار های تولید ویدیو های تبلیغاتی در دنیا تهیه و تولید می شود. شما می توانید تمام پروژه های طراحی شده توسط تیم پلاسینگ را در شبکه های اجتماعی، وب سایت های برند خود و تمام رسانه های تصویری به نمایش بگذارید.

سفارش ساخت موشن گرافیک را ثبت کنید

اگر به فکر متحول کردن کسب و کار خود هستید همین الان با توجه به بودجه خود در واتس اپ یا تلگرام به ما پیام دهید و موشن گرافیک خود را سفارش دهید، ما در هر ساعت از شبانه روز آماده دریافت سفارشات شما هستیم.

سوالات متداول

بیشترین سوالاتی که پرسیده شده

تمام موشن گرافیک های تولید شده در پلاسینگ به جز موشن اختصاصی و سه بعدی بین 7 روز تا 10 روز آماده می شوند.

 • تماس با کارشناسان پلاسینگ؛
 • دریافت مشاوره و انتخاب سبک مناسب؛
 • ارسال توضیحات کوتاه از کسب و کار برای نوشتن سناریو؛
 • ارسال سناریو برای گرفتن تایید شما؛
 • پرداخت هزینه کامل پروژه و شروع تولید آن؛
 • آماده سازی پروژه و تحویل در زمان اعلامی.

بله شما می توانید یک بار پروژه خود را اصلاح کنید اما هر تغییر که باعث شود پروژه از نو ساخته شود مشمول هزینه می شود.

موشن گرافی یکی از بهترین نوع روش های تبلیغاتی که تاثیرگذاری زیاد و هزینه پایینی دارد، که امروزه بسیاری از کسب و کار ها به تهیه این مدل ویدیوی تبلیغاتی روی آورده اند.

تاثیرگذاری موشن گرافی به عوامل از جمله انتخاب سناریو، کاراکتر و... بستگی دارد که هر ویدیو برای هدف خاصی تولید می شود برای انتخاب نوع موشن گرافیک لازم است از قبل بدانید برای چه هدفی می خواهید موشن گرافیک تهیه کنید تا مشاوران ما بهترین نوع موشن گرافیک را به شما پیشنهاد دهند.

ایمیل خود را وارد کنید

اولین نفر از تخفیفات با خبر شوید