موشن گرافیک

همکاری با گروه پلاسینگ شروع خوشبختی کسب کار شماست ، با ما به تجربه ای بی نظیر از خدمات ویدیویی، ساخت موشن گرافیک و… دست پیدا خواهید کرد و در این دنیای پر زرق و برق بهتر دیده خواهید شد از رقبای خود یک سر و  گردن بالاتر باشید، تا دیر نشده برای ساخت موشن گرافی خودتون اقدام کنید و سفارشتون ثبت کنید

خدمات موشن گرافیک پلاسینگ

تمام سبک های ویدیویی

موشن گرافیک اقتصادی

موشن اقتصادی یکی از سبک های موشن گرافیک است که از ترکیب وکتور ها و المان ها با حرکت و انیمیشن کمتر برای ایجاد ویدیو هایی با جلوه هایی زیبا است، این روش نسبت به پروژه های دیگر ارزان تر و سریع تر است اما در نظر داشته باشید که پیام شما را به درستی به مخاطب منتقل می کند.

موشن گرافیک اختصاصی

موشن اختصاصی یکی از سبک های موشن گرافیک است که از طراحی وکتور ها و المان ها شخصی سازی شده برای ایجاد ویدیوهایی با جلوه هایی زیبا است، این روش بهترین نوع تبلیغات به شمار می رود که علاوه بر تبلیغی خاص و دیدنی به برندینگ شرکت و خدمات شما کمک می کند.

موشن گرافیک سه بعدی

موشن سه بعدی یکی از سبک های موشن گرافیک است که از طراحی وکتور ها و المان ها شخصی سازی شده برای ایجاد ویدیوهایی با جلوه هایی زیبا و نمایش آن به صورت سه بعدی است، این روش بهترین نوع تبلیغات است که با ایجاد حس واقعی بودن ویدیو ها به ترغیب مخاطبین برای استفاده از خدمات و محصولات کمک می کند.

موشن وایت برد

موشن وایت برد یکی از سبک های موشن گرافیک است که همزمان با صحبت‌ های گوینده، تمام وکتور ها و المان ها توسط دستی که در تصویر وجود دارد نقاشی می‌ شود. در ساخت این نوع موشن گرافیک فقط تصاویر و عناوین مهم به نمایش گذاشته می‌ شوند و کمتر به جزئیات پرداخته می شود.

استاپ موشن

استاپ موشن یکی از سبک های موشن گرافیک است از حرکت فریم به فریم اشیاء عکاسی می شود در نهایت با کنار هم قرار دادن عکس ها و نمایش متوالی آن ها، این حس به مخاطب القا می شود که همه کاراکتر های این داستان زنده هستند و حرکت می کنند.

کمیک موشن

کمیک موشن یکی از سبک های موشن گرافیک است که در آن به طراحی‌ ها و تصویرسازی ‌های دو بعدی هنرمندان عرصه کمیک بوک، زندگی متحرک داده می شود تا بتوان داستان را عمیق تر روایت کند.

 

موشن استوری

موشن استوری یکی از سبک های موشن گرافیک است، این نوع موشن گرافیک مخصوص شبکه های اجتماعی است که در بسترهایی مانند اینستاگرام و روبیکا برای معرفی رویداد ها، جشنواره ها، محصولات و… استفاده می شود. به کمک موشن استوری می توانید تبلیغات موثری داشته باشید و مخاطبان بیشتری را جذب برند خود کنید.

موشن لوگو (اینترو)

لوگو موشن یکی از سبک های موشن گرافیک است که با اضافه کردن افکت، انیمیشن و حرکت به لوگو تهیه می شود. یک لوگو موشن جذاب داستان برند شما را روایت کند که می توان از آن در ابتدا، انتها یا میانه ویدیو های تبلیغاتی خود برای تاثیرگذاری بیشتر بر روی مخاطب و برند سازی استفاده کرد.

اینفو موشن

اینفو موشن یکی از سبک های موشن گرافیک است که به نمایش تصویری داده‌ ها و اطلاعات می پردازد. از اینفوگرافیک ‌برای بیان مسائل پیچیده و ناملموس به ساده‌ترین شکل ممکن استفاده می شود.

موشن شرکتی

موشن شرکتی یکی از سبک های موشن گرافیک است که از آن برای معرفی رسمی خدمات یا محصولات شرکت ها و سازمان ها استفاده می شود؛ در این نوع موشن گرافیک می توانید اطلاعاتی کافی درباره همایش، سمینار، نمایشگاه و… مخاطبان خود دهید و آن ها را نسبت به برند و خدمات خود آگاه کنید.

موشن فتومونتاژ

موشن فتومونتاژ یکی از سبک های موشن گرافیک است که از ادغام تصاویر با وکتور ها و المان ها برای ایجاد ویدیوهایی با جلوه هایی زیبا و فراتر از واقعیت است، این روش بهترین نوع تبلیغات برای محصولات فیزیکی به شمار می رود که علاوه بر تبلیغی خاص و دیدنی باعث ایجاد حس نیاز در مخاطب نیز می گردد.

کلیپ (اسلایدشو)


کلیپ و نماهنگ یکی از سبک های موشن گرافیک است که تمام تصاویر، ویدیو ها و رویداد های آن واقعی هستند؛ در طراحی کلیپ و نماهنگ طراح هیچ گونه حق دخل و تصرف در ویدیو را ندارد و باید آن را به همان شكلی که در واقعیت اتفاق افتاده، روایت کند.

چرا موشن گرافیک پلاسینگ

موشن گرافیک (Motion Graphics) از دو کلمه موشن به معنی حرکت و گرافیک تشکیل شده است. به هنر متحرک سازی تصاویر پویانمایی و صداگذاری روی آن ها موشن گرافیک می گویند. در موشن گرافیک طراحان با جان بخشیدن به کاراکتر ها داستان را روایت می کنند. این نوع محتوا با طراحی خلاقانه به معرفی برند، خدمات، محصولات و… می پردازد.

شرکت پلاسینگ با بیش از پنج سال سابقه به شما در ساخت ویدیوهای تبلیغاتی کمک می کند، ما در تیم پلاسینگ با مهارت به ساخت بهترین کلیپ برای معرفی شما می پردازیم.

 

خدمات رایگان

برای تمام پروژه های ویدیویی

نریشن آقا و خانم رایگان

سناریو نویسی حرفه ای

موشن لوگو انتهای ویدیو

تحویل پروژه در 3 روز کاری

جدول تعرفه خدمات

تعرفه خدمات سال 1402

سبک ویدیوتعرفه هر ثانیهتعرفه هر دقیقهنمونه کار
موشن گرافیک اقتصادی14/500 تومان870/000 تومان
اینفوموشن36/000 تومان2/200/000 تومان
موشن شرکتی26/000 تومان1/600/000 تومان
موشن وایت برد26/000 تومان1/600/000 تومان
کلیپ و نماهنگ26/000 تومان1/600/000 تومان
کمیک موشن9/200 تومان550/000 تومان
موشن گرافیک موزیکال165/000 تومان10/000/000 تومان
موشن دوبعدی اختصاصی67/000 تومان4/000/000 تومان
استاپ موشن26/000 تومان1/600/000 تومان
موشن استوری27/000 تومان400/000 تومان (15s)
لوگو موشن30/000 تومان300/000 تومان (10s)
موشن فتومونتاژ26/000 تومان1/600/000 تومان (20s)
موشن گرافیک سه بعدیتماس بگیریدتماس بگیرید
سبک ویدیوهر دقیقهنمونه
موشن اقتصادی870/000 تومان
اینفوموشن2/200/000 تومان
موشن شرکتی1/600/000 تومان
موشن وایت برد1/600/000 تومان
کلیپ و نماهنگ1/600/000 تومان
کمیک موشن550/000 تومان
موشن گرافیک موزیکال10/000/000 تومان
موشن اختصاصی4/000/000 تومان
استاپ موشن1/600/000 تومان
موشن استوری400/000 تومان (15s)
لوگو موشن300/000 تومان (10s)
موشن فنومونتاژ1/600/000 تومان(20s)
موشن سه بعدیتماس بگیرید

مزایای موشن گرافیک

افراد و کسب و کارهایی که سفارش موشن گرافیک داده اند، این دسته کلیپ ها یک تجربه باور نکردنی در بازاریابی می دانند. در زیر می خواهیم مزایای موشن گرافیک را بررسی کنیم :

 • برندینگ و معرفی درست برند شما به مخاطب؛
 • موشن گرافیک ها به لحاظ مالی به صرفه و اقتصادی هستند؛
 • موشن گرافیک ها افراد را به کاربران دائمی شما تبدیل می کنند؛
 • افزایش مخاطبان؛
 • اعتماد سازی در ذهن مخاطب؛
 • ترافیک شبکه های اجتماعی ؛
 • با کمک موشن گرافیک به صورتی به مشتریان معرفی می شوید که مشتری حس خوبی به برند و خدمات شما داشته باشد.

قبل از تهیه و تولید موشن گرافیک لازم است سلیقه مخاطب را در نظر بگیرید، این کار به شما کمک می کند ویدیویی گرافیکی مناسب با سلیقه مخاطب تولید کنید. با کمک این نوع تبلیغات جذاب مخاطب خود را با شرکت و خدمات و محصولات خود آشنا می کنید.

موشن گرافیک

مراحل سفارش تا آماده سازی موشن گرافیک

تماس با پلاسینگ

ارسال اطلاعات کسب و کار

آماده شدن سناریو

تایید و پرداخت هزینه

تحویل پروژه

نرم افزار های تولید موشن گرافیک

آژانس دیجیتال مارکتینگ پلاسینگ برای ساخت انواع موشن گرافیک تبلیغاتی در شبکه های اجتماعی از نرم افزار های زیر استفاده می کند:

 • نرم افزار ایلستریتور و فتوشاپ (Illustrator & photoshop)؛
  در ابتدا تصویر سازان به کمک نرم افزار های ایلستریتور و فتوشاپ به طراحی وکتور ها، کاراکتر ها و تایپوگرافی ها می پردازند.
 • نرم افزار افتر افکت (After Effects)؛
  در ادامه انیماتور تمام وکتور ها و کاراکتر های لایه بندی شده را از تصویرساز تحویل می گیرد تا شروع به طراحی، ساخت و انیمیت آن ها کند؛ نرم افزار افترافکت یکی از بهترین و پیشرفته ترین نرم افزار ها برای ساخت موشن گرافیک های دو بعدی است.
 • نرم افزار سینمافوردی (Cinema 4D)؛
  اگر ویدیو تبلیغاتی مد نظر سه بعدی باشد، انیماتور تمام وکتور ها و کاراکتر های طراحی شده را از تصویر ساز تحویل می گیرد و شروع به طراحی، ساخت و انیمیت آن با استفاده از نرم افزار سینما فوردی می کند که مناسب ترین نرم افزار برای ساخت موشن گرافیک های سه بعدی است.
 • نرم افزار پریمیر (Premire).
  اگر کلیپ تبلیغاتی مد نظر رئال باشد، پس از ضبط ویدیو توسط مجری فایل ضبط شده به تدوینگر تحویل داده می شود تا تدوینگر به افزودن موسیقی، جلو های ویژه و ادیت آن اقدام کند؛ نرم افزار پریمیر یکی از پیشرفته ترین نرم افزار برای ادیت ویدیو هاست.

تمام موشن گرافیک ساخته شده در آژانس دیجیتال مارکتینگ پلاسینگ دارای کیفیت بالا است که با بهترین و جدید ترین نرم افزار های تولید ویدیو های تبلیغاتی در دنیا تهیه و تولید می شود. شما می توانید تمام پروژه های طراحی شده توسط تیم پلاسینگ را در شبکه های اجتماعی، وب سایت های برند خود و تمام رسانه های تصویری به نمایش بگذارید.

نظرات مشتریان پلاسینگ

بعد از سفارش چه حسی داشتند

سوالات متداول

بیشترین سوالاتی که پرسیده شده

تمام موشن گرافیک های تولید شده در پلاسینگ به جز موشن اختصاصی و سه بعدی بین 24 تا 48 ساعت آماده می شوند.

 • تماس با کارشناسان پلاسینگ؛
 • دریافت مشاوره و انتخاب سبک مناسب؛
 • ارسال توضیحات کوتاه از کسب و کار برای نوشتن سناریو؛
 • ارسال سناریو برای گرفتن تایید شما؛
 • پرداخت هزینه کامل پروژه و شروع تولید آن؛
 • آماده سازی پروژه و تحویل در زمان اعلامی.

بله شما می توانید یک بار پروژه خود را اصلاح کنید اما هر تغییر که باعث شود پروژه از نو ساخته شود مشمول هزینه می شود.

موشن گرافی یکی از بهترین نوع روش های تبلیغاتی که تاثیرگذاری زیاد و هزینه پایینی دارد، که امروزه بسیاری از کسب و کار ها به تهیه این مدل ویدیوی تبلیغاتی روی آورده اند.

تاثیرگذاری موشن گرافی به عوامل از جمله انتخاب سناریو، کاراکتر و... بستگی دارد که هر ویدیو برای هدف خاصی تولید می شود برای انتخاب نوع موشن گرافیک لازم است از قبل بدانید برای چه هدفی می خواهید موشن گرافیک تهیه کنید تا مشاوران ما بهترین نوع موشن گرافیک را به شما پیشنهاد دهند.

ایمیل خود را وارد کنید

اولین نفر از تخفیفات با خبر شوید