طراحی رابط کاربری UI

رابط کاربری (UI) ، به عنوان یک ابزار تعاملی کاربر را به صفحات وب‌سایت شما و طراحی ظاهری، المان‌های تصویری، دکمه‌ها و منوها متصل می‌کند. به طور کلی رابط کاربری، جلوه بصری سایت شماست که در نگاه اول مخاطب با آن ارتباط می‎گیرد. اگر نتوانید در این بخش مخاطب را مجاب به تماشای سایت خود کنید؛ در اندک زمانی کاربر از سایت خارج می‌شود.

 
 

 

 

سفارش طراحی UI سایت

رابط کاربری نقش اساسی و کلیدی در جذب وحفظ مخاطب در یک وب سایت دارد. برای اینکه سایت شما برای مخاطب جذاب باشد، در کنار دسترسی راحت باید از نظر بصری نیز زیبا باشد.

طراحی رابط کاربری، رابط میان کاربر و محصول یا سیستم است و به عبارتی کاربر آنچه در سایت شما می‌بیند و به وسیله آن با سایت شما ارتباط برقرار می‌کند را در برمی‌گیرد. این اجزا عبارتند از تصاویر، رنگ‌ها سایزها، فاصله‌ها، هماهنگی که بین متن‌ها، نمودارها، دکمه‌ها، ماژول‌ها، جداول و ویدئوها همگی در حوزه طراحی رابط کاربری جای می‌گیرد. در واقع طراحی UI روی تجربه بصری کاربر متمرکز می‌شود و بر این اصل است که یک کاربر چگونه از طریق یک رابط با سایت شما ارتباط می‌گیرد.

 
 

 

 

خدمات رایگان

برای تمام پروژه های UI

ارائه مشاوره و ایده

طراحی اختصاصی

تحویل در 30 روز کاری

جدول تعرفه خدمات

تعرفه خدمات سال 1402

طراحیفایل ارائه شدهتعرفه هر صفحهنمونه کار
صفحه اصلیفیگما5/000/000 تومان
صفحات جانبیفیگما3/000/000 تومان
اپلیکیشنفیگما10/000/000 تومان
طراحیفایلتعرفهنمونه کار
صفحه اصلیفیگما5/000/000 تومان
صفحات جانبیفیگما3/000/000 تومان
اپلیکیشنفیگما10/000/000 تومان

رابط کاربری سایت

سایت یکی از اصلی‌ترین بخش‌های حضور هر کسب‌وکاری در دنیای اینترنت است. اگر دوست دارید که کاربران دقایق زیادی را در سایت شما حضور داشته باشند. با یک طراحی رابط کاربری حرفه‎ای و جذاب مخاطب را مشتاق به حضور در وب سایت خود کنید. طراحی رابط کاربری سایت علاوه بر زیبایی با فراهم کردن امکان سریع انجام کارها، تعامل خوبی را میان کاربران و وب سایت شما ایجاد می‌کند. اگر شما هم مایل به جذب کاربران در سایت خود هستید، طراحی رابط کاربری خود را در اسرع وقت انجام دهید.
طراحی رابط کاربری UI
طراحی رابط کاربری UI
طراحی رابط کاربری UI
طراحی رابط کاربری UI
طراحی رابط کاربری UI
طراحی رابط کاربری UI
طراحی رابط کاربری UI

رابط کاربری صفحات سایت

سایت یکی از اصلی‌ترین بخش‌های حضور هر کسب‌وکاری در دنیای اینترنت است. اگر دوست دارید که کاربران دقایق زیادی را در سایت شما حضور داشته باشند. با یک طراحی رابط کاربری حرفه‎ای برای تمام صفحات  و جذاب مخاطب را مشتاق به حضور در برگه های وب سایت خود کنید. طراحی رابط کاربری صفحات سایت علاوه بر زیبایی با فراهم کردن امکان سریع انجام کارها، تعامل خوبی را میان کاربران و وب سایت شما ایجاد می‌کند. اگر شما هم مایل به جذب کاربران در سایت خود هستید، طراحی رابط کاربری خود را در اسرع وقت انجام دهید.

طراحی رابط کاربری UI
طراحی رابط کاربری UI
طراحی رابط کاربری UI
طراحی رابط کاربری UI
طراحی رابط کاربری UI
طراحی رابط کاربری UI

رابط کاربری اپلیکیشن

ویژگی‌های ظاهری یک اپلیکیشن جدای از اینکه باید حرفه‌ای و مطابق با اصول روز طراحی شود، بهتر است در عین سادگی در کمترین زمان ممکن کاربر را به بخش های موردنظرش برساند. رابط کاربری اپلیکیشن و نرم‌افزار ساختار ظاهری و محتوایی است که کاربر بتواند با آن ارتباط برقرار کند و تعامل داشته باشد. همانطور که می‌دانید، رابط کاربری موبایل فضای زیادی را در اختیار کاربر قرار نمی‌دهد و باید اپلیکیشن خود را به گونه‌ای طراحی نمایید که کاربر به راحتی به بخش‌های موردنظرش متصل گردد.

مراحل سفارش طراحی رابط کاربری

مراحل سفارش طراحی رابط کاربری در آژانس دیجیتال مارکتینگ پلاسینگ بسیار ساده است، تا انتهای توضیحات همراه ما باشید تا در زمان ثبت سفارش طراحی رابط کاربری دچار مشکل نشوید:

 1. تماس و ارتباط گرفتن با کارشناسان واحد طراحی رابط کاربری پلاسینگ؛
 2. ارسال اطلاعات مورد نیاز شامل، حوزه کسب‌وکار، رنگ سازمانی، نوع فضای طراحی( گرافیکی یا رئال) ، طراحی رابط کاربری موردنظر شما از سایتی الگوبرداری گردد یا خیر؟ تمام این اطلاعات باید برای تیم طراحی ارسال شود.
 3. در این مرحله کارشناسان ما مدت زمان طراحی رابط کاربری را با شما هماهنگ می‎کنند؛
 4. بعد از مشخص شدن زمان لازم است رقم پیش فاکتور پرداخت گردد؛
 5. در این مرحله آژانس دیجیتال مارکتینگ پلاسینگ روند طراحی رابط کاربری را طی می‌کند، و تمام مراحل با تایید شما پیش می‎رود؛
 6. بعد از آماده سازی سفارش، به پروژه دسترسی دارید؛
 7. در صورت وجود اشکالات در سفارش واحد پشتیبانی در کنار شماست تا اشکالاتی که از طرف طراح رخ داده را اصلاح کند.

برای سفارش طراحی رابط کاربری فرصت را از دست ندهید، کارشناسان ما منتظر شما هستند تا یک همکاری جذاب و لذت بخش را تجربه کنید. در نظر داشته باشید که آژانس دیجیتال مارکتینگ پلاسینگ در بخش تولید محتوای متنی، طراحی سایت و سئو سایت نیز به کاربران خود خدمت رسانی می‌کند که این موضوع شما را به نتایج بسیار درخشانی در حوزه دیجیتال می‎رساند.

سفارش طراحی رابط کاربری خود را ثبت کنید

اگر به فکر متحول کردن کسب و کار خود هستید همین الان با در واتس اپ یا تلگرام به ما پیام دهید و طراحی رابط کاربری خود را سفارش دهید، ما در هر ساعت از شبانه روز آماده دریافت سفارشات شما هستیم.

سوالات متداول

بیشترین سوالاتی که پرسیده شده

مراحل طراحی رابط کاربری و تحویل نهایی آن در زمان ثبت سفارش بسته به شرایط کاری شما، هماهنگ می‌گردد.

اطلاعات مورد نیاز شامل حوزه کسب وکارتان، رنگ سازمانی کسب‌وکارتان، حوزه علاقه به طراحی رابط کاربری شما در فضای گرافیکی یا رئال باشد یا علاقه دارید که طراحی رابط کاربری شما از سایتی الگوبرداری شود یا خیر. تمام این موارد در طراحی رابط کاربری اهمیت دارد که باید در ابتدا به تمامی این سوالات پاسخ دهید و اطلاعات لازم را ارسال نمایید.

طراحی رابط کاربری به دو دسته کلی رئال و گرافیکی تقسیم بندی می شود اما در دنیای طراحی خلاقیت مسیرهای زیادی را  برای رسیدن به نتیجه دلخواه در اختیارتان قرار می‎دهد.

زمانی که سبک کار را انتخاب کردید. شرایط همکاری و اطلاعات بررسی شد، هزینه آن در ابتدا دریافت می‌شود.
 1. تماس با کارشناسان پلاسینگ
 2. دریافت مشاوره و ثبت مراحل کار
 3. ارسال اطلاعات مورد نیاز در پیام رسان ها
 4. اعلام زمان و تحویل پروژه توسط ما
 5. تولید پروژه و تحویل در زمان اعلامی

آخرین مقالات پلاسینگ

دانش خود را با مجموعه پلاسینگ افزایش دهید

ایمیل خود را وارد کنید

اولین نفر از تخفیفات با خبر شوید