طراحی رابط کاربری UI

رابط کاربری (UI) ، به عنوان یک ابزار تعاملی کاربر را به صفحات وب‌سایت شما و طراحی ظاهری، المان‌های تصویری، دکمه‌ها و منوها متصل می‌کند. به طور کلی رابط کاربری، جلوه بصری سایت شماست که در نگاه اول مخاطب با آن ارتباط می‎گیرد. اگر نتوانید در این بخش مخاطب را مجاب به تماشای سایت خود کنید؛ در اندک زمانی کاربر از سایت خارج می‌شود.
لوگو پلاسینگ

رابط کاربری سایت (UI) چیست ؟

رابط کاربری سایت (UI یا User Interface) به مجموعه‌ای از عناصر ظاهری یک وب‌سایت اطلاق می‌شود که کاربران از طریق آن با وب‌سایت تعامل دارند. این عناصر شامل صفحه‌آرایی، رنگ‌ها، تایپوگرافی، دکمه‌ها، منوها، گرافیک و سایر اجزای گرافیکی است که چگونگی تجربه کاربری (UX) را بهبود می‌بخشند و تعیین می‌کنند. رابط کاربری بر زیبایی شناسی و کارآیی وب‌سایت تمرکز دارد تا اطمینان حاصل شود که کاربران به راحتی می‌توانند آنچه را که به دنبالش هستند پیدا کنند و با سایت به طور مؤثر تعامل داشته باشند. طراحی رابط کاربری خوب کلید ایجاد یک تجربه آنلاین لذت‌بخش و کارآمد برای کاربران است.

سفارش طراحی UI سایت

رابط کاربری در ایجاد اولین نگاه جذب مخاطب و نگهداری کاربران در یک وب‌سایت دارای اهمیت حیاتی و محوری است. برای اطمینان از جذابیت وب‌سایت شما برای بازدیدکنندگان، باید هم در زمینه دسترسی آسان و هم در جذابیت بصری، تجربه‌ای بی‌نظیر را ارائه دهید. طراحی رابط کاربری به طور خاص بر عناصر ظاهری صفحات وب از جمله تصاویر و عناصر بصری نظیر دکمه‌ها و آیکون‌ها متمرکز است که از آن‌ها برای تعامل با سیستم یا برنامه استفاده می‌شود. طراحی رابط کاربری به عنوان پل ارتباطی میان کاربر و محصول یا سیستم عمل می‌کند و در واقع، راهی است که کاربر از طریق آن با وب‌سایت شما در تعامل است. در فرآیند طراحی UI، توجه به تصاویر، رنگ‌ها، ابعاد، فواصل و هماهنگی بین متون، نمودارها، دکمه‌ها، ماژول‌ها، جداول و ویدئوها ضروری است، به طوری که همگی به طور هماهنگ و زیبایی چیدمان شوند. طراحی UI عمدتاً بر بهینه‌سازی تجربه بصری کاربر متمرکز است و بر پایه این اصل قرار دارد که کاربران چگونه می‌توانند از طریق یک رابط با وب‌سایت شما ارتباط برقرار کنند.

خدمات رایگان

برای تمام پروژه های UI

ارائه مشاوره و ایده

طراحی اختصاصی

تحویل در 30 روز کاری

جدول تعرفه خدمات

تعرفه خدمات سال 1403

طراحیفایل ارائه شدهتعرفه هر صفحهنمونه کار
صفحه اصلیفیگما5/000/000 تومان
صفحات جانبیفیگما3/000/000 تومان
اپلیکیشنفیگما10/000/000 تومان
طراحیفایلتعرفهنمونه کار
صفحه اصلیفیگما5/000/000 تومان
صفحات جانبیفیگما3/000/000 تومان
اپلیکیشنفیگما10/000/000 تومان

رابط کاربری سایت

در عصر حاضر داشتن وبسایت یکی از اصلی ترین بخش های حضور هر کسب وکاری در دنیای اینترنت است. طراحی UI سایت نقش فوق العاده‌ای در جذب و حفظ مشتری دارد که باعث حضور کاربران در دقایق بیشتر می گردد.

طراحی رابط کاربری حرفه‎ای و جذاب مخاطب را مشتاق به حضور در وب سایت شما می کند. طراحی رابط کاربری سایت علاوه بر زیبایی با فراهم کردن امکان سریع انجام کارها، تعامل خوبی را میان کاربران و وب سایت برقرار می کند. بدیهی است که وب سایتی که محتوای آن به دیگران معرفی نگردد، کارایی چندانی هم ندارد. شما باید تمامی ابزارهای تعاملی با کاربر را به گونه‌ای بهینه سازی نمایید که در نهایت کاربر بدون مشکل وارد سایت گردد و از آن کمک بگیرد.

طراحی رابط کاربری UI
طراحی رابط کاربری UI
طراحی رابط کاربری UI
طراحی رابط کاربری UI
طراحی رابط کاربری UI
طراحی رابط کاربری UI

رابط کاربری صفحات سایت

سازماندهی محتواها و مطالب سایت در یک ساختار منطقی دارای اهمیت است. حضور طراحی رابط کاربری صفحات سایت به کاربران کمک می کند با کمترین تلاش در سایت بچرخند و به مطالب مورد نیاز خود دسترسی پیدا کنند. برای رسیدن به طراحی رابط کاربری موفق در صفحات سایت باید توجه داشته باشید که سهولت دسترسی به قسمت های مختلف، عناصر زیبایی شناسی و راحتی کار با سایت را باید در نظر داشته باشید تا بتوانید تعادل مناسبی بین جلوه‌های تصویری سایت و پاسخگویی عملکردی آن به درخواست‌های کاربر برقرار کنید، نرخ تبدیل سایت شما بالا می‌رود. بدین ترتیب می‌توانید مخاطبان ورودی به سایت را در آن نگه داشته، تعامل آن‌ها را برانگیزید و درنهایت آن‌ها را به مشتری تبدیل کنید.

طراحی رابط کاربری UI
طراحی رابط کاربری UI
طراحی رابط کاربری UI
طراحی رابط کاربری UI
طراحی رابط کاربری UI

رابط کاربری اپلیکیشن

ویژگی‌های ظاهری یک اپلیکیشن جدای از ظاهر حرفه ای و مطابق با اصول روز، باید در عین سادگی در کمترین زمان ممکن کاربر را به بخش مورد نظر برساند. رابط کاربری اپلیکیشن و نرم‌افزار ساختار ظاهری و محتوایی را دربرمی‌گیرد که کاربر بتواند به خوبی با آن ارتباط برقرار کند و تعامل داشته باشد. توجه داشته باشید که رابط کاربری موبایل فضای زیادی را در اختیار کاربر قرار نمی‌دهد و باید اپلیکیشن خود را به گونه‌ای طراحی کنید که کاربر به راحتی به بخش‌های موردنظرش متصل گردد.
طراحی رابط کاربری
طراحی رابط کاربری اپلیکیشن
لوگو پلاسینگ

مراحل سفارش طراحی رابط کاربری

مراحل سفارش طراحی رابط کاربری در آژانس دیجیتال مارکتینگ پلاسینگ بسیار ساده است، تا انتهای توضیحات همراه ما باشید تا در زمان ثبت سفارش طراحی رابط کاربری دچار مشکل نشوید:

 1. تماس و ارتباط گرفتن با کارشناسان واحد طراحی رابط کاربری پلاسینگ؛
 2. ارسال اطلاعات مورد نیاز شامل، حوزه کسب‌وکار، رنگ سازمانی، نوع فضای طراحی( گرافیکی یا رئال) ، طراحی رابط کاربری موردنظر شما از سایتی الگوبرداری گردد یا خیر؟ تمام این اطلاعات باید برای تیم طراحی ارسال شود.
 3. در این مرحله کارشناسان ما مدت زمان طراحی رابط کاربری را با شما هماهنگ می‎کنند؛
 4. بعد از مشخص شدن زمان لازم است رقم پیش فاکتور پرداخت گردد؛
 5. در این مرحله آژانس دیجیتال مارکتینگ پلاسینگ روند طراحی رابط کاربری را طی می‌کند، و تمام مراحل با تایید شما پیش می‎رود؛
 6. بعد از آماده سازی سفارش، به پروژه دسترسی دارید؛
 7. در صورت وجود اشکالات در سفارش واحد پشتیبانی در کنار شماست تا اشکالاتی که از طرف طراح رخ داده را اصلاح کند.

برای سفارش طراحی رابط کاربری فرصت را از دست ندهید، کارشناسان ما منتظر شما هستند تا یک همکاری جذاب و لذت بخش را تجربه کنید. در نظر داشته باشید که آژانس دیجیتال مارکتینگ پلاسینگ در بخش تولید محتوای متنی، طراحی سایت و سئو سایت نیز به کاربران خود خدمت رسانی می‌کند که این موضوع شما را به نتایج بسیار درخشانی در حوزه دیجیتال می‎رساند.

سفارش طراحی رابط کاربری خود را ثبت کنید

اگر به فکر متحول کردن کسب و کار خود هستید همین الان با در واتس اپ یا تلگرام به ما پیام دهید و طراحی رابط کاربری خود را سفارش دهید، ما در هر ساعت از شبانه روز آماده دریافت سفارشات شما هستیم.

سوالات متداول

بیشترین سوالاتی که پرسیده شده

مراحل طراحی رابط کاربری و تحویل نهایی آن در زمان ثبت سفارش بسته به شرایط کاری شما، هماهنگ می‌گردد.

اطلاعات مورد نیاز شامل حوزه کسب وکارتان، رنگ سازمانی کسب‌وکارتان، حوزه علاقه به طراحی رابط کاربری شما در فضای گرافیکی یا رئال باشد یا علاقه دارید که طراحی رابط کاربری شما از سایتی الگوبرداری شود یا خیر. تمام این موارد در طراحی رابط کاربری اهمیت دارد که باید در ابتدا به تمامی این سوالات پاسخ دهید و اطلاعات لازم را ارسال نمایید.

طراحی رابط کاربری به دو دسته کلی رئال و گرافیکی تقسیم بندی می شود اما در دنیای طراحی خلاقیت مسیرهای زیادی را  برای رسیدن به نتیجه دلخواه در اختیارتان قرار می‎دهد.

زمانی که سبک کار را انتخاب کردید. شرایط همکاری و اطلاعات بررسی شد، هزینه آن در ابتدا دریافت می‌شود.
 1. تماس با کارشناسان پلاسینگ
 2. دریافت مشاوره و ثبت مراحل کار
 3. ارسال اطلاعات مورد نیاز در پیام رسان ها
 4. اعلام زمان و تحویل پروژه توسط ما
 5. تولید پروژه و تحویل در زمان اعلامی

آخرین مقالات پلاسینگ

دانش خود را با مجموعه پلاسینگ افزایش دهید

ایمیل خود را وارد کنید

اولین نفر از تخفیفات با خبر شوید

[mc4wp_form id="77"]