موشن استوری اینستاگرام

اگر شما در اینستاگرام به صورت حرفه‌ای کار می‌کنید و یا قصد راه اندازی و فروش بالا در اینستاگرام دارید، به شما پیشنهاد می‌کنیم حتما از استوری موشن اینستاگرام استفاده کنید، در این صفحه تعدادی موشن استوری به عنوان نمونه قرار داده‌ایم که می‌توانید قبل از سفارش سبک و ثیاق پروژه های استوری اینستاگرام را مشاهده کنید.

موشن استوری

استوری موشن یکی از سبک های موشن گرافیک است که یک گرافیک در حال حرکت است و با کمک آن می‌توانید مفاهیم مختلف را انتقال دهید. این نوع موشن مخصوص شبکه های اجتماعی است، که در بسترهایی مانند اینستاگرام و روبیکا برای معرفی رویدادها، جشنواره ها، محصولات و… استفاده می‌شود. شما می‌توانید با کمک موشن استوری تبلیغات موثری داشته باشید و مخاطبان بیشتری را جذب کنید. مدت زمان هر ویدیو موشن استوری طبق الگوریتم شبکه های اجتماعی 15 ثانیه و در ورژن های جدید 1 دقیقه است. طراحی موشن استوری یک پروسه‌ای است که در آن طراحان گرافیک با استفاده از وکتورها و تکنیک های طراحی به مفاهیم جان می‌دهند. برای سفارش استوری موشن با کیفیت بالا و در کمترین زمان ممکن با ما در شرکت پلاسینگ همراه باشید.

کاربرد موشن استوری

موشن استوری ها کاربرد های متنوعی دارند؛ شما با کمک این دسته از موشن گرافیک ها می‌توانید در شبکه های اجتماعی برند و خدمات خود را معرفی کنید.

موشن استوری

استوری موشن یکی از سبک های موشن گرافیک است که یک گرافیک در حال حرکت است و با کمک آن می‌توانید مفاهیم مختلف را انتقال دهید. این نوع موشن مخصوص شبکه های اجتماعی است، که در بسترهایی مانند اینستاگرام و روبیکا برای معرفی رویدادها، جشنواره ها، محصولات و... استفاده می‌شود. شما می‌توانید با کمک موشن استوری تبلیغات موثری داشته باشید و مخاطبان بیشتری را جذب کنید. مدت زمان هر ویدیو موشن استوری طبق الگوریتم شبکه های اجتماعی 15 ثانیه و در ورژن های جدید 1 دقیقه است. طراحی موشن استوری یک پروسه‌ای است که در آن طراحان گرافیک با استفاده از وکتورها و تکنیک های طراحی به مفاهیم جان می‌دهند. برای سفارش استوری موشن با کیفیت بالا و در کمترین زمان ممکن با ما در شرکت پلاسینگ همراه باشید.

کاربرد موشن استوری

موشن استوری ها کاربرد های متنوعی دارند؛ شما با کمک این دسته از موشن گرافیک ها می‌توانید در شبکه های اجتماعی برند و خدمات خود را معرفی کنید.

 • معرفی محصول و خدمات؛
 • اطلاعیه ها و اطلاع رسانی ها؛
 • جشنواره ها.
خواندن کمتر مشاهده

موشن استوری ضرب آهنگ

بدون گوینده با افکت نوری و صوتی

موشن استوری با گوینده

همراه با خوانش گوینده تصاویر مرتبط

سفارش ساخت موشن استوری را ثبت کنید

اگر به فکر متحول کردن کسب و کار خود هستید همین الان با توجه به بودجه خود در واتس اپ یا تلگرام به ما پیام دهید و موشن گرافیک خود را سفارش دهید، ما در هر ساعت از شبانه روز آماده دریافت سفارشات شما هستیم.

انواع موشن استوری

موشن استوری ها انواع مختلفی دارند که با استفاده از هدف و پرسونای مخاطب شما طراحی و تولید می شود. انواع موشن استوری در شرکت پلاسینگ عبارتند از:
 • موشن استوری گرافیکی با گوینده؛ در این مدل از موشن استوری بنر استوری آماده می شود و صدای گوینده بابت توضیح بنر روی استوری صداگذاری می شود.
 • موشن استوری ضرب آهنگ با افکت های نوری (بدون گوینده)؛ در این مدل موشن استوری پس از آماده شدن استوری موزیک مورد نظر روی استوری قرار می گیرد و مطالب نوشته شده در بنر استوری برای نمایش با ضرب آهنگ هماهنگ می شود.
 • موشن استوری استفاده از مجری. در این نوع از موشن استوری مجری توضیحات را می گوید و بعد با کمک نرم افزارهای گرافیکی وکتورها به ویدیو اضافه می شود.

مزایای طراحی موشن استوری

تهیه و تولید موشن استوری تبلیغاتی می تواند مزایای بسیاری در معرفی، جذب و برندسازی داشته باشد. مهم ترین مزایای موشن استوری عبارتند از:
 • تاثیر گذاری روی مخاطب؛ برای بازاریابی بر روی محصول یا برند خود باید بدانید کی و چگونه می خواهید مخاطب را جذب کنید شما با کمک موشن استوری ها می توانید در مدت زمان 1 دقیقه با استفاده از جلوهای بصری روی مخاطب تاثیر بگذارید و آن مخاطب را جذب برند و خدمات خود کنید.
 • ارزش دادن به محتوا؛ امروزه مخاطبان اطلاعات ارائه شده به صورت بصری را بهتر و عمیق تر درک می کنند. طراحی موشن استوری به طوری است که مخاطب را در گیر کند و به شما کمک می کند که به طور موثر روی مخاطب تاثیر بگذارید. تهیه و تولید موشن استوری جذاب می تواند کیفیت محتوا و تاثیر گذاری بر روی مخاطب را افزایش دهد. برای طراحی استوری موشن جذاب و هویت دادن به برند خود کافی است با شرکت پلاسینگ همراه باشید.
 • مزیت رقابتی با رقبا. در دنیای دیجیتال امروزه هر برندی به دنبال راهی است تا خود را بالاتر از رقبا قرار دهد تهیه و تولید موشن استوری همان راه است که می تواند شما را از بقیه رقبا جدا کند و مخاطبان بیشتری را جذب برند و خدمات شما کند.

موشن استوری در شبکه های اجتماعی

اگر شما هم به دنبال محتوا تبلیغاتی برای شبکه های اجتماعی برند خود هستید که در عین تاثیر گذاری روی مخاطب، هزینه ی مناسبی هم داشته باشد؛ ما به شما موشن استوری را پیشنهاد می دهیم. شرکت پلاسینگ با دانستن نیاز برند شما، تیزر و موشن گرافیک تبلیغاتی جذاب طراحی می کند که شما می توانید این ویدیو را در شبکه های اجتماعی برای تبلیغ کسب و کار خود استفاده کنید.

آموزش ساخت استوری موشن با گوشی

برای ساخت موشن استوری با سرعت طراحی بالا نیاز است که تصاویر را در قالب استوری موشن  قرار دهید و به سرعت طراحی را انجام دهید. البته این امکان نیز وجود دارد که برای کارهای بسیار حرفه ای به کمک ویدئوهای آموزش ساخت استوری موشن با افتر افکت روند طراحی تصویر و قالب را قدم به قدم جلو ببرید تا یک خروجی نهایی بسیار حرفه ای داشته باشید. برای این شرایط باید در نظر بگیرید که هر تصویر باید بین 3 تا 5 دقیقه در صفحه نمایش باقی بماند. برای طراحی تصاویر از برنامه فتوشاپ کمک بگیرید و لایه ها را برای جداسازی عناصر عکس در افترافکت باید فراخوانی نمایید. حرکت دادن یا انیمیت نهایی هر عنصر به صورت جداگانه و افکت های مخصوص به آن باعث می شود که خروجی نهایی بسیار زیباتر از از قالب آماده استوری موشن باشد. البته می توانید برای آموزش استوری موشن با گوشی از نرم افزارهای مناسب اندروید یا ios کمک بگیرید.
در حالت کاملا عادی بین 2 الی 3 روز ولی در هفته های پر سفارش معمولا بین 10 الی 12 روز طول می کشد .

شما باید برای سفارش موشن گرافیک خود ابتدا به صورت عامیانه یک متن کوتاه از توضیحات کسب و کار خود ارسال ارسال کنید تا توسط نویسندگان پلاسینگ تبدیل به سناریو شود، سپس لوگو مجموعه خود همراه راه‌های ارتباطی که نیاز هست در انتهای ویدیو به نمایش آورده شود را ارسال کنید، چنانچه تصاویر خاصی مد نظرتون هست که استفاده شود، نیز ارسال کنید.

بله شما می توانید یک بار پروژه خود را اصلاح کنید اما هر تغییر که باعث ساخت پروژه جدید شود، مشمول هزینه می شود.

زمانی که سناریو کار برای شما ارسال شود و به تایید شما برسد، کل هزینه به صورت کارت به کارت یا درگاه پرداخت کامل دریافت می‌شود.

 1. تماس با کارشناسان پلاسینگ
 2. دریافت مشاوره و انتخاب سبک مورد نظر
 3. ارسال توضیحات کوتاه از کسب و کار در پیام رسان ها
 4. تهیه سناریو و ارسال آن برای به تایید رسیدن شما
 5. تولید پروژه و تحویل در زمان اعلامی

سوالات متداول

بیشترین سوالاتی که پرسیده شده

ایمیل خود را وارد کنید

اولین نفر از تخفیفات با خبر شوید