سفارش طراحی کاراکتر

آژانس دیجیتال مارکتینگ پلاسینگ آماده ارائه‌ی خدمات طراحی کاراکتر گرافیکی، کاراکتر رئال، کاریکاتور چهره و کاراکترهای حیوان و اشیا می‌باشد. در این صفحه تعرفه طراحی کاراکترها و نمونه کارها به صورت تفکیک شده قرار داده شده است که می‌توانید مشاهده کنید.

لوگو پلاسینگ

سفارش طراحی کاراکتر حرفه ای

کاراکتر یا شخصیت تبلیغاتی در واقع یک مسکات یا اثر هنری گرافیکی است که با اشکال هندسی یا مدادهای دیجیتال طراحی می‌شود. طراحی کاراکتر معمولا در فتوشاپ یا ایلوستریتور توسط یک تصویرساز یا طراح گرافیکی حرفه‌ای انجام میگردد، در طراحی شخصیت تبلیغاتی یا کارتونی شخصیت سازی صورت می‌گیرد، که این فرایند شامل معرفی کاراکتر از طریق ظاهر فیزیکی او است. یک طراحی گرافیکی باید کاراکتر تبلیغاتی را به عنوان یک موجود یا مسکات کوچک داستانی, کارتونی, حیوانی, انسانی یا غیرانسانی در نظر بگیرد، که هدفش درواقع برآورده کردن و برانگیختن روح خالق آن و همچنین مخاطبان آن می‌باشد.

طراحی کاراکتر چیست؟

طراحی کاراکتر فرآیند خلق و ترسیم یک شخصیت در یک داستان تصویری است که نتیجه‌ای از برنامه‌ریزی، ایده‌پردازی و مهارت‌های هنری می‌باشد. به همین دلیل، طراحی کاراکتر پیچیده‌تر از آن است که در نگاه اول به نظر می‌رسد. طراحی شما باید نشان‌دهنده این باشد که کاراکتر چه کسی است، و این به معنای آن است که طراح باید در استفاده از المان‌های بصری مانند حالت صورت، حالت بدن، رنگ و لباس بسیار ماهر باشد تا بتواند ویژگی‌های شخصیتی را به خوبی نمایش دهد. همچنین، گاهی لازم است به جنبه‌های فنی نیز توجه کنید. به عنوان مثال، اگر برای یک انیمیشن طراحی می‌کنید، باید در نظر بگیرید که حرکت دادن کاراکتر به آسانی انجام شود یا خیر. علاوه بر این، کاراکتر باید اصالت داشته باشد و سبک طراحی شما را نمایان کند.

خدمات رایگان

برای تمام پروژه های طراحی کاراکتر

ارائه مشاوره و ایده

طراحی اختصاصی

تحویل در 3 روز کاری

جدول تعرفه خدمات

تعرفه خدمات سال 1403

سبک طراحی کاراکترفایل ارائه شدهتعرفهنمونه کار
کاراکتر گرافیکیعکس1/500/000 تومان
کاراکتر رئالعکس3/000/000 تومان
کاریکاتور چهرهعکس 2/000/000 تومان
کاراکتر حیوان و اشیاعکس1/500/000 تومان
طراحی کاراکترفایلتعرفهنمونه
گرافیکیعکس1/500/000 تومان
رئالعکس 3/000/000 تومان
چهرهعکس2/000/000 تومان
حیوان و اشیاعکس1/500/000 تومان

کاراکتر گرافیکی

طراحی کاراکتر گرافیکی و استفاده از آن در تبلیغات یک کسب و کار می تواند بسیار جذاب و تاثیر گذار باشد. در نظر داشته باشید، زمانی یک کاراکتر موفق خواهد شد که بتواند با مخاطب ارتباط خوبی برقرار کند؛ استفاده از کاراکتر انیمیشن باعث جذب مخاطبان بیشتر و ماندگاری در ذهن آن ها می‌شود و برای انواع کسب و کارها که قصد ساخت موشن گرافیک، موشن رئال یا انیمیشن های تبلیغاتی دارند، مناسب است. طراح کاراکتر گرافیکی میتواند یک انسان یا حیوان را طراحی کند.

طراحی کاراکتر
طراحی کاراکتر
طراحی کاراکتر

کاراکتر رئال

طراحی کاراکتر رئال و استفاده از آن در تبلیغات و معرفی یک کسب و کار باعث افزایش جذب مخاطبان و ماندگاری بیشتر در ذهن آن ها می‌شود. کاراکتر رئال برگرفته از دنیای واقعی است که باعث جلب اعتماد مخاطبان می‌شود. کاراکتر رئال می‌تواند راوی داستان هر کسب و کاری باشد، به همین علت از آن در ساخت انیمیشن‌ های تبلیغاتی، موشن گرافیک، موشن رئال و تصویرسازی استفاده می شود.

طراحی کاراکتر
طراحی کاراکتر
طراحی کاراکتر

کاریکاتور چهره

طراحی کاریکاتور چهره به صورت طراحی شخصیت‌ های خنده دار با اغراق و بزرگ نمایی زیاد از انسان است که می توانید از آن برای طراحی پوستر، بنر و… استفاده کنید. خلق و ساخت کاریکاتور چهره می‌تواند راوی داستان کسب و کار شما باشد که استفاده از آن در تبلیغات می‌تواند باعث جذب مخاطب و تاثیر گذاری بیشتر باشد.

طراحی کاراکتر
طراحی کاراکتر
طراحی کاراکتر
طراحی کاراکتر

کاراکتر حیوان و اشیا

طراحی کاراکتر حیوان و اشیاء بسیار مناسب معرفی محصول، خدمات، برندینگ، پوستر و وب سایت و… است. این مدل کاراکترها به دلیل همراه بودن اشیاء و حیوانات با هم می‌توانند تاثیر خوبی روی برندینگ شما بگذارند و به نوعی افراد با دیدن این کاراکترها، برند و خدمات شما را به یاد می‌آورند.

طراحی کاراکتر
طراحی کاراکتر
طراحی کاراکتر
طراحی کاراکتر
طراحی کاراکتر
طراحی کاراکتر
لوگو پلاسینگ

مراحل سفارش طراحی کاراکتر

مراحل سفارش طراحی کاراکتر در آژانس دیجیتال مارکتینگ پلاسینگ بسیار ساده است، تا انتهای توضیحات همراه ما باشید تا در زمان ثبت سفارش طراحی کاراکتر دچار مشکل نشوید:

 1. تماس و ارتباط با کارشناسان واحد تولید محتوا طراحی پلاسینگ برای مشاوره و انتخاب نوع طراحی کاراکتر؛
 2. در این مرحله کارشناسان ما زمان تحویل را محاسبه و به شما اعلام می کنند؛
 3. بعد طراح، یک طرح اولیه برای شما طراحی می کند و کارشناسان ما برای شما ارسال می کنند که در صورت تایید طرح کامل شود؛
 4. بعد از آماده سازی سفارش، واحد تحویل آن را در فضای ابری آپلود می کند، سپس لینک را برای شما ارسال می کند تا همیشه پروژه طراحی کاراکتر در دسترس شما باشد؛
 5. در صورت وجود اشکالات در سفارش، واحد پشتیبانی در کنار شماست تا اشکالاتی که از طرف طراح رخ داده را اصلاح کند.

برای سفارش طراحی کاراکتر فرصت را از دست ندهید، کارشناسان ما منتظر شما هستند تا یک همکاری جذاب و لذت بخش را تجربه کنید.

انواع طراحی کاراکتر

کاراکترها اغلب در رسانه‌های مختلفی مانند کارتون‌ها، فیلم‌ها و بازی‌ها استفاده می‌شوند. همچنین، برخی دیگر از کاراکترها برای کتاب‌های مختلف مانند کتاب‌های کامیک، کتاب‌های کودک و داستان‌های مصور طراحی می‌شوند. اینکه کاراکتر در کدام رسانه به نمایش درمی‌آید، بر نوع طراحی و جزئیات آن تأثیر می‌گذارد. به همین دلیل است که کاراکترهای کارتونی تلویزیونی بسیار ساده‌تر طراحی می‌شوند، در حالی که کاراکترهای دیزنی پیچیده‌تر و با جزئیات بیشتری هستند. این موضوع نه به دلیل تنبلی شبکه‌های کارتونی، بلکه به خاطر نیاز به ایجاد تعادلی بین آنچه که یک شخصیت باید نمایش دهد، سطح جزئیات مورد نیاز در رسانه‌های مختلف و روایت سریع داستان با کمترین منابع ممکن است

قوه تخیل یک طراح کاراکتر می‌تواند بی‌شمار ایده خلق کند و به محصول نهایی برسد. اما می‌توان انواع کاراکترها را به چهار دسته اصلی تقسیم کرد:

کاراکتر انسان‌گونه یا رئال: این نوع کاراکتر ممکن است تغییرات و تمایزاتی نسبت به انسان داشته باشد، اما شمای کلی آن انسانی است. به دلیل نیاز به کار با آناتومی، این نوع از طراحی کاراکتر پیچیده‌تر از سایرین است.

کاراکتر مکانیکی: این نوع کاراکترها باید با جزئیات دقیقی طراحی شوند. به عنوان مثال، کاراکترهای Transformers نمونه‌هایی از کاراکترهای مکانیکی هستند که نیاز به دقت بالا در طراحی دارند.

کاراکتر گرافیکی: طراحی کاراکتر گرافیکی به فرآیند خلق و ترسیم شخصیت‌هایی اشاره دارد که در رسانه‌های مختلفی مانند تبلیغات، انیمیشن‌ها، و موشن گرافیک‌ها استفاده می‌شوند. این کاراکترها باید بتوانند ارتباط خوبی با مخاطب برقرار کنند و در ذهن آن‌ها باقی بمانند. طراح کاراکتر گرافیکی می‌تواند شخصیت‌هایی از انسان‌ها یا حیوانات را با ویژگی‌های بصری جذاب خلق کند که در داستان‌ها و تبلیغات تأثیرگذار باشند.

کاراکتر چهره: کاراکتر چهره به طراحی و خلق شخصیت‌هایی اشاره دارد که تمرکز اصلی آن‌ها بر روی چهره است. این نوع کاراکترها باید بتوانند احساسات و ویژگی‌های شخصیتی را از طریق حالت‌های مختلف چهره به خوبی به نمایش بگذارند و ارتباط عاطفی قوی با مخاطب برقرار کنند.

در نهایت، انتخاب نوع کاراکتر و طراحی آن باید با توجه به رسانه‌ای که در آن به کار می‌رود و هدف داستان انجام شود. طراحی کاراکتر نیازمند دقت، خلاقیت و توجه به جزئیات است تا بتواند به بهترین نحو ممکن با مخاطب ارتباط برقرار کند.

مراحل سفارش طراحی کاراکتر در آژانس دیجیتال مارکتینگ پلاسینگ بسیار ساده است، تا انتهای توضیحات همراه ما باشید تا در زمان ثبت سفارش طراحی کاراکتر دچار مشکل نشوید:

 1. تماس و ارتباط با کارشناسان واحد تولید محتوا طراحی کاراکتر پلاسینگ برای مشاوره و انتخاب نوع طراحی کاراکتر؛
 2. در این مرحله کارشناسان ما زمان تحویل را محاسبه و به شما اعلام می کنند؛
 3. بعد طراح، یک طرح اولیه برای شما طراحی می کند و کارشناسان ما برای شما ارسال می کنند که در صورت تایید طرح کامل شود؛
 4. بعد از آماده سازی سفارش، واحد تحویل آن را در فضای ابری آپلود می کند سپس لینک را برای شما ارسال می کند تا همیشه پروژه طراحی کاراکتر در دسترس شما باشد؛
 5. در صورت وجود اشکالات در سفارش واحد پشتیبانی در کنار شماست تا اشکالاتی که از طرف طراح رخ داده را اصلاح کند.

برای سفارش طراحی کاراکتر فرصت را از دست ندهید، کارشناسان ما منتظر شما هستند تا یک همکاری جذاب و لذت بخش را تجربه کنید.

خواندن کمتر مشاهده

سفارش طراحی کاراکتر خود را ثبت کنید

اگر به فکر متحول کردن کسب و کار از طریق کاراکتر های اختصاصی برای برند خود هستید همین الان با کارشناسان ما تماس بگیرید و پروژه طراحی کاراکتر خود را سفارش دهید، ما در هر ساعت از شبانه روز آماده دریافت سفارشات شما هستیم.

سوالات متداول

بیشترین سوالاتی که پرسیده شده

در حالت کاملا عادی بین 4 الی 5 روز ولی در هفته های پر سفارش معمولا بین 6 الی 7 روز طول می کشد .

شما باید برای سفارش طراحی کاراکتر به صورت عادی روی کاغذ طرح مبتدی خود را بکشید و یا تصویر شخصی که قصد طراحی آن را دارید، برای ما ارسال کنید

در صورتی که تمام المان ها نیاز به تغییر نداشته باشد بله انجام خواهد شد ولی چنانچه کل طراحی کاراکتر تغییر کند ، تغییر کلی با هزینه انجام میشود

زمانی که سبک کار را انتخاب کردید و نمونه اولیه روی کاغذ و تصویر مورد نظر را  را برای واحد طراحان کاراکتر ارسال کردید ، تمام هزینه ابتدا دریافت میشود

 1. تماس با کارشناسان پلاسینگ
 2. دریافت مشاوره و انتخاب سبک طراحی کاراکتر
 3. ارسال تصاویر ابتدایی در پیام رسان ها
 4. اعلام زمان تحویل پروژه توسط ما
 5. تولید پروژه و تحویل در زمان اعلامی

ایمیل خود را وارد کنید

اولین نفر از تخفیفات با خبر شوید

[mc4wp_form id="77"]