موشن گرافیک سه بعدی

فضای مجازی در دوره کنونی در حال گرفتن جایگاه رسانه هایی مانند تلویزیون و تبلیغات فیزیکی هستند که باعث شده اهمیت محتوای دیجیتال مانند انیمیشن های سه بعدی و تیزر های رئال بیش از پیش نمایان شود. این روزها با توجه به استقبال مردم از موشن گرافیک که از طریق نرم افزارهای اجتماعی به اشتراک گذاشته می شوند محبوبیت زیادی پیدا کرده است، ولی انیمیشن سه بعدی از جذابیت بسیار خاصی برخوردار می باشد.

چرا موشن گرافیک سه بعدی

موشن گرافیک به ویژه موشن گرافیک سه بعدی اگر چه در ظاهر، هنر و مهارت جدید تلقی می شود، موشن گرافیک 3 بعدی با توجه به کاربرد وسیعی که در حوزه های مختلف همچون فیلم های متفاوت، سکانس های شروع برنامه های تلویزیونی، نمایش سه بعدی لوگو ها و حتی موسسات سازنده انیمیشن و گرافیک هایی بر پایه وب دارد از نام آشنا ترین شاخه های موشن گرافیک است. با توجه به قابلیت موشن گرافیک سه بعدی و قابلیت های جالبی که دارد از آن اغلب استفاده ویژه و طبیعی برای تلطیف و روح بخشی به ویدیو ها به شکل غیر مستقیم مرسوم است تا افراد را مجاب به خرید محصولات برند خاص کنند. با توجه به اینکه استفاده از موشن گرافیک سه بعدی این قابلیت را دارد که تمامی افراد بتوانند همزاد پنداری درستی با تصاویر ویدیو ها داشته باشند همچنین در سناریو های پیچیده از این روش برای تفهیم بهتر استفاده می شود به ویژه اگر هدف تشریح یک برند و محصول جدید باشد.

موشن گرافیک به ویژه موشن گرافیک سه بعدی اگر چه در ظاهر، هنر و مهارت جدید تلقی می شود، موشن گرافیک 3 بعدی با توجه به کاربرد وسیعی که در حوزه های مختلف همچون فیلم های متفاوت، سکانس های شروع برنامه های تلویزیونی، نمایش سه بعدی لوگو ها و حتی موسسات سازنده انیمیشن و گرافیک هایی بر پایه وب دارد از نام آشنا ترین شاخه های موشن گرافیک است. با توجه به قابلیت موشن گرافیک سه بعدی و قابلیت های جالبی که دارد از آن اغلب استفاده ویژه و طبیعی برای تلطیف و روح بخشی به ویدئو ها به شکل غیر مستقیم مرسوم است تا افراد را مجاب به خرید محصولات برند خاص کنند. با توجه به اینکه استفاده از موشن گرافیک سه بعدی این قابلیت را دارد که تمامی افراد بتوانند همزاد پنداری درستی با تصاویر ویدیو ها داشته باشند همچنین در سناریو های پیچیده از این روش برای تفهیم بهتر استفاده می شود به ویژه اگر هدف تشریح یک برند و محصول جدید باشد.

خواندن کمتر مشاهده

سفارش ساخت موشن گرافیک سه بعدی را ثبت کنید

اگر به فکر متحول کردن کسب و کار خود هستید همین الان با توجه به بودجه خود در واتس اپ یا تلگرام به ما پیام دهید و موشن گرافیک سه بعدی خود را سفارش دهید، ما در هر ساعت از شبانه روز آماده دریافت سفارشات شما هستیم.

سوالات متداول

بیشترین سوالاتی که پرسیده شده

تحویل موشن گرافیک سه بعدی به سناریو و کیفیت کار بستگی دارد ، حداقل از زمان از 10 روز تا 30 روز زمان میبرد.

شما باید برای سفارش موشن گرافیک خود ابتدا به صورت عامیانه یک متن کوتاه از توضیحات کسب و کار خود ارسال ارسال کنید تا توسط نویسندگان پلاسینگ تبدیل به سناریو شود ، لوگو مجموعه خود همراه راهای ارتباطی که نیاز هست در انتهای ویدیو به نمایش آورده شود را ارسال کنید ، چنانچه از تصاویر خاصی که مد نظرتون هست استفاده شود ارسال کنید .

بله شما می توانید یک بار پروژه خود را اصلاح کنید اما هر تغییر که باعث ساخت پروژه جدید شود، مشمول هزینه می شود.

زمانی که سناریو تایید کردید ، نصف مبلغ دریافت یشود و زمانی که اتود اولیه ارسال شد تسویه میکنید و در نهایت پروژه اصلی تکمیل میشود و برای شما ارسال میشود.

 
 

 

 

  1. تماس با کارشناسان پلاسینگ
  2. دریافت مشاوره و انتخاب سبک مورد نظر
  3. ارسال توضیحات کوتاه از کسب و کار در پیام رسان ها
  4. تهیه سناریو و ارسال آن برای به تایید رسیدن شما
  5. تولید پروژه و تحویل در زمان اعلامی

آخرین مقالات پلاسینگ

دانش خود را با مجموعه پلاسینگ افزایش دهید

ایمیل خود را وارد کنید

اولین نفر از تخفیفات با خبر شوید