موشن گرافیک دو بعدی اختصاصی

در آموزش‌ های داخلی ادارات و سازمان‌ها، موشن گرافیک یکی از ابزار های بسیار مناسب و کاربردی است. خیلی از کلیپ‌ های آموزشی یا انگیزشی که در اینترنت می‌ بینیم موشن گرافیک‌ دو بعدی هستند. همین طور برخی گزارش‌ های کاری که برای ارائه‌ی اطلاعات به مقامات بالاتر سازمانی یا بیان روش‌ ها و شیوه‌ های کار به پرسنل یک شرکت تهیه می‌ شوند، همه در قالب این ویدیو گرافیکی هستند.

لوگو پلاسینگ

چرا موشن گرافیک دو بعدی

یکی از دلایلی که موشن گرافیک اختصاصی را در مقایسه با قالب‌های دیگر ویدیویی، مانند انیمیشن و موشن گرافیک سه بعدی، به‌صرفه می‌کند، راحتی فرآیند تولید و هزینه تولید مناسب آن است. هزینه‌ی ساخت موشن گرافیک به طور قابل توجهی کمتر از سایر تبلیغات ویدیویی است، که این مسئله اهمیت موشن گرافیک دو بعدی را به شدت افزایش می‌دهد. شما به‌راحتی می‌توانید شرکت‌ها و استودیوهای زیادی را پیدا کنید که تولید کننده این نوع ویدیو با کیفیت هستند، اما در مورد انیمیشن سه بعدی این چنین نیست. بدون شک، در مقایسه با تبلیغات و برنامه‌های تلویزیونی و همین‌طور انواع موشن گرافی و موشن های سه بعدی، موشن گرافیک دو بعدی گزینه‌ی انتخابی برای هر کسب‌وکاری است. یکی از دلایلی که افراد به ساخت و سفارش ساخت موشن گرافیک متمایز می‌کنند، تأثیرگذاری این نوع از محتوای ویدیویی در میان مخاطبان است.

یکی از دلایل به‌ صرفه بودن موشن گرافیک اختصاصی نسبت به سایر قالب‌های ویدیویی، مثل انیمیشن و موشن گرافیک سه بعدی، راحت‌ تر بودن پروسه‌ ی تولید و هزینه ساخت موشن گرافیک مناسب آن است. هزینه ساخت موشن گرافیک بسیار بصرفه‌تر از سایر تبلیغات ویدیویی می‌باشد که این امر اهمیت موشن گرافیک دو بعدی را روز به روز بیشتر از قبل هویدا می‌کند. شما به راحتی می‌ توانید شرکت‌ها و استودیو‌ های زیادی را پیدا کنید که تولید کننده این نوع ویدیو با کیفیت هستند، اما در مورد انیمیشن سه بعدی موضوع این گونه نیست، شکی نیست که در مقایسه با تبلیغات و برنامه‌های تلویزیونی و همین طور انواع موشن گرافیک و انیمیشن‌های ۳ بعدی، موشن گرافیک دو بعدی برای هر کسب‎وکاری گزینه انتخابی خواهد بود. از دلایل ساخت و سفارش ساخت موشن گرافیک، تاثیرگذاری این سبک از محتوای ویدیویی در میان مخاطبان بیان می‎شود.

خواندن کمتر مشاهده

موشن گرافیک قیمت مناسب

تصویرسازی آماده با انیمیت

موشن گرافیک اختصاصی

تصویرسازی اختصاصی و حرفه ای

سفارش ساخت موشن گرافیک اختصاصی را ثبت کنید

اگر به فکر متحول کردن کسب و کار خود هستید همین الان با توجه به بودجه خود در واتس اپ یا تلگرام به ما پیام دهید و موشن گرافیک اختصاصی خود را سفارش دهید، ما در هر ساعت از شبانه روز آماده دریافت سفارشات شما هستیم.

سوالات متداول

بیشترین سوالاتی که پرسیده شده

برای ساخت موشن گرافیک اختصاصی ابتدا تصویرسازی انجام می‌شود که بعد از به تایید رسیدن توسط شما ، 4 الی 5 روز بعد ویدیو به شما تحویل داده میشود.

شما باید برای سفارش موشن گرافیک خود ابتدا به صورت عامیانه یک متن کوتاه از توضیحات کسب و کار خود ارسال ارسال کنید تا توسط نویسندگان پلاسینگ تبدیل به سناریو شود ، لوگو مجموعه خود همراه راهای ارتباطی که نیاز هست در انتهای ویدیو به نمایش آورده شود را ارسال کنید ، چنانچه از تصاویر خاصی که مد نظرتون هست استفاده شود ارسال کنید .

بله شما می توانید یک بار پروژه خود را اصلاح کنید اما هر تغییر که باعث ساخت پروژه جدید شود، مشمول هزینه می شود.

زمانی که سناریو کار برای شما ارسال شود و به تایید شما برسد ، کل هزینه به صورت کارت به کارت یا درگاه پرداخت کامل دریافت میشود .
  1. تماس با کارشناسان پلاسینگ
  2. دریافت مشاوره و انتخاب سبک مورد نظر
  3. ارسال توضیحات کوتاه از کسب و کار در پیام رسان ها
  4. تهیه سناریو و ارسال آن برای به تایید رسیدن شما
  5. تولید پروژه و تحویل در زمان اعلامی

ما دوست داریم در مورد اهداف تجاری شما صحبت کنیم با ما در ارتباط باشید