موشن گرافیک دو بعدی اختصاصی

در آموزش‌ های داخلی ادارات و سازمان‌ها، موشن گرافیک یکی از ابزار های بسیار مناسب و کاربردی است. خیلی از کلیپ‌ های آموزشی یا انگیزشی که در اینترنت می‌ بینیم موشن گرافیک‌ دو بعدی هستند. همین طور برخی گزارش‌ های کاری که برای ارائه‌ی اطلاعات به مقامات بالاتر سازمانی یا بیان روش‌ ها و شیوه‌ های کار به پرسنل یک شرکت تهیه می‌ شوند، همه در قالب این ویدیو گرافیکی هستند.

چرا موشن گرافیک دو بعدی

یکی از دلایل به‌ صرفه بودن موشن گرافیک دو بعدی نسبت به سایر قالب‌های ویدیویی، مثل انیمیشن و موشن گرافیک سه بعدی، راحت‌ تر بودن پروسه‌ ی تولید آن است. شما به راحتی می‌ توانید شرکت‌ها و استودیو‌ های زیادی را پیدا کنید که تولید کننده این نوع ویدیو با کیفیت هستند، اما در مورد انیمیشن سه بعدی موضوع این گونه نیست، شکی نیست که در مقایسه با تبلیغات و برنامه‌های تلویزیونی و همین طور انواع موشن گرافیک و انیمیشن‌های ۳ بعدی، موشن گرافیک 2 بعدی بسیار به صرفه‌ تر است و هزینه کمتری برای سفارش دهنده در بر خواهد داشت. این موضوع وقتی اهمیت بیشتری پیدا می‌کند که ببینیم این قالب با توجه به هزینه نسبتا پایین آن، بسیار تاثیر گذار نیز هست.

یکی از دلایل به‌ صرفه بودن موشن گرافیک دو بعدی نسبت به سایر قالب‌های ویدیویی، مثل انیمیشن و موشن گرافیک سه بعدی، راحت‌ تر بودن پروسه‌ی تولید آن است. شما به راحتی می‌ توانید شرکت‌ ها و استودیو‌ های زیادی را پیدا کنید که تولید کننده این نوع ویدیو با کیفیت هستند، اما در مورد انیمیشن سه بعدی موضوع این گونه نیست، شکی نیست که در مقایسه با تبلیغات و برنامه‌های تلویزیونی و همین طور انواع موشن گرافیک و انیمیشن‌ های ۳ بعدی، موشن گرافیک 2 بعدی بسیار به صرفه‌ تر است و هزینه کمتری برای سفارش دهنده در بر خواهد داشت. این موضوع وقتی اهمیت بیشتری پیدا می‌ کند که ببینیم این قالب با توجه به هزینه نسبتا پایین آن، بسیار تاثیرگذار نیز هست.

خواندن کمتر مشاهده

سفارش ساخت موشن گرافیک اختصاصی را ثبت کنید

اگر به فکر متحول کردن کسب و کار خود هستید همین الان با توجه به بودجه خود در واتس اپ یا تلگرام به ما پیام دهید و موشن گرافیک اختصاصی خود را سفارش دهید، ما در هر ساعت از شبانه روز آماده دریافت سفارشات شما هستیم.

سوالات متداول

بیشترین سوالاتی که پرسیده شده

در حالت کاملا عادی بین 2 الی 3 روز ولی در هفته های پر سفارش معمولا بین 10 الی 12 روز طول می کشد .
شما باید برای سفارش موشن گرافیک خود ابتدا به صورت عامیانه یک متن کوتاه از توضیحات کسب و کار خود ارسال ارسال کنید تا توسط نویسندگان پلاسینگ تبدیل به سناریو شود ، لوگو مجموعه خود همراه راهای ارتباطی که نیاز هست در انتهای ویدیو به نمایش آورده شود را ارسال کنید ، چنانچه از تصاویر خاصی که مد نظرتون هست استفاده شود ارسال کنید .

بله شما می توانید یک بار پروژه خود را اصلاح کنید اما هر تغییر که باعث ساخت پروژه جدید شود، مشمول هزینه می شود.

زمانی که سناریو کار برای شما ارسال شود و به تایید شما برسد ، کل هزینه به صورت کارت به کارت یا درگاه پرداخت کامل دریافت میشود .
  1. تماس با کارشناسان پلاسینگ
  2. دریافت مشاوره و انتخاب سبک مورد نظر
  3. ارسال توضیحات کوتاه از کسب و کار در پیام رسان ها
  4. تهیه سناریو و ارسال آن برای به تایید رسیدن شما
  5. تولید پروژه و تحویل در زمان اعلامی

ایمیل خود را وارد کنید

اولین نفر از تخفیفات با خبر شوید