سفارش کلیپ و نماهنگ

در کشور ایران در تمام سال های اخیر دستخوش اتفاقات خوب و بدی بوده است، که باید به نسل آینده آن ها را انتقال داد، یا صحبت های از مسئولین کشور گفته شده که میخواهیم مجدد به نکات مهم آن برسیم، شما با سفارش کلیپ و  نماهنگ که یکی از سبک های موشن گرافیک است به راحتی می توانید با قراردادن عکس یا تکه فیلم های از آن اتفاق یا مناسبت که مرتبط هستند این ویدیو زیبا و تاثیر گذار رو خلق کنید در ادامه نمونه ای از این مستندها وجود دارد که می توانید مشاهده کنید.

چرا کلیپ و نماهنگ

ساخت کلیپ و نماهنگ سیاسی و مذهبی نیز همانند انواع دیگر طراحی‌های دیجیتال نیازمند طی مسیر مشخصی است. ظرافت و دقت جزو مواردی است که در ساخت طراحی نماهنگ و کلیپ اهمیت بسیار بالایی دارد و رعایت آن‌ها می‌تواند به کیفیت بیشتر پروژه نهایی شما کمک کند. در ادامه مروری سریع بر نکات ساخت کلیپ و نماهنگ خواهیم داشت:

در سبک ساخت کلیپ و نماهنگ احتمال دارد گوینده اتفاق یا داستانی را روایت کند و تصاویر مرتبط به آن داستان را به نمایش بزاریم ، یا خواننده مداحی یا شعری را خوانده است ، که مرتبط به یک مناسبت خاص مذهبی یا سیاسی در کشور یا جهان اسلام است که به صورت ویدیو و عکس به صورت ادغام شده نمایش داده میشود ، حالت دیگری که برای ساخت کلیپ و نماهنگ وجود دارد ، مدل دیگه ای که برای ساخت این کلیپ و جود دارد صوت خود سخنران پخش میشود و تصاویر و ویدیوهای مرتبط به صورت متن نمایش داده میشود

ساخت کلیپ و نماهنگ سیساسی و مذهبی نیز همانند انواع دیگر طراحی‌های دیجیتال نیازمند طی مسیر مشخصی است. ظرافت و دقت جزو مواردی است که در ساخت طراحی نماهنگ و کلیپ اهمیت بسیار بالایی دارد و رعایت آن‌ها می‌تواند به کیفیت بیشتر پروژه نهایی شما کمک کند. در ادامه مروری سریع بر نکات ساخت کلیپ و نماهنگ خواهیم داشت:

در سبک ساخت کلیپ و نماهنگ احتمال دارد گوینده اتفاق یا داستانی را رویات کند و تصاویر مرتبط به آن داستان را به نمایش بزاریم ، یا خواننده مداحی یا شعری را خوانده است ، که مرتبط به یک مناسبت خاص مذهبی یا سیاسی در کشور یا جهان اسلام است که به صورت ویدیو و عکس به صورت ادغام شده نمایش داده میشود ، حالت دیگری که برای ساخت کلیپ و نماهنگ وجود دارد ، مدل دیگه ای که برای ساخت این کلیپ و جود دارد صوت خود سخنران پخش میشود و تصاویر و ویدیوهای مرتبط به صورت متن نمایش داده میشود

خواندن کمتر مشاهده

سفارش ساخت کلیپ را ثبت کنید

اگر به فکر متحول کردن کسب و کار خود هستید همین الان با توجه به بودجه خود در واتس اپ یا تلگرام به ما پیام دهید و کلیپ یا نماهنگ خود را سفارش دهید، ما در هر ساعت از شبانه روز آماده دریافت سفارشات شما هستیم.

سوالات متداول

بیشترین سوالاتی که پرسیده شده

در حالت کاملا عادی بین 2 الی 3 روز ولی در هفته های پر سفارش معمولا بین 10 الی 12 روز طول می کشد .

شما باید برای سفارش کلیپ و نماهنگ خود ابتدا به صورت عامیانه یک متن کوتاه از توضیحات کسب و کار خود ارسال ارسال کنید تا توسط نویسندگان پلاسینگ تبدیل به سناریو شود ، لوگو مجموعه خود همراه راهای ارتباطی که نیاز هست در انتهای ویدیو به نمایش آورده شود را ارسال کنید ، چنانچه از تصاویر خاصی که مد نظرتون هست استفاده شود ارسال کنید .

قبل از استارت پروژه تصاویر و وکتورهای که قرار هست در تولید کبلیپ یا نماهنگ استفاده شود را به تایید شما خواهد رسید و در صورتی که اشتباه تایپی یا گفتاری توسط تیم پلاسینگ صورت پذیرفته باشد، ویرایش به صورت رایگان انجام می شود.

زمانی که سناریو کار برای شما ارسال شود و به تایید شما برسد ، کل هزینه به صورت کارت به کارت یا درگاه پرداخت کامل دریافت میشود .
  1. تماس با کارشناسان پلاسینگ
  2. دریافت مشاوره و انتخاب سبک مورد نظر
  3. ارسال توضیحات کوتاه از کسب و کار در پیام رسان ها
  4. تهیه سناریو و ارسال آن برای به تایید رسیدن شما
  5. تولید پروژه و تحویل در زمان اعلامی

آخرین مقالات پلاسینگ

دانش خود را با مجموعه پلاسینگ افزایش دهید

ایمیل خود را وارد کنید

اولین نفر از تخفیفات با خبر شوید